ABB Değişken Hız Sürücüleri

ABB Değişken Hız Sürücüleri

ABBvariable speed drive, herhangi bir sektörde ve tüm güç aralıklarında formotor tahrikli uygulamalar tasarlanmıştır.
ABB değişken hız sürücüleri neredeyse tüm işlemler, otomasyon sistemleri, kullanıcılar ve iş gereksinimleriyle uyumludur. ABB değişken hızlı sürücülerin arkasındaki yenilik, işlemi basitleştiren, enerji verimliliğini optimize eden ve işlem çıktısını maksimize etmeye yardımcı olan mimaridir. ABB değişken hızlı sürücülerin merkezinde Doğrudan Tork Kontrolü (DTC) bulunmaktadır. ABB'lerde DTC , yüksek hassasiyetli açık ve kapalı döngü kontrolü sağlayan birinci sınıf motor kontrol teknolojisidir. ABB sürücüler, kağıt hamuru ve kağıt, metaller, madencilik, çimento, enerji, kimyasal, petrol ve gaz, su ve atık su ve yiyecek ve içecek gibi endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
[button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button]

ABB Değişken Hız Sürücüleri Ürüne Genel Bakış

Genel amaçlı uygulamalar için ABB değişken hızlı sürücüler, pervaneler, pompalar, mikserler ve konveyörler için tasarlanmıştır. ABB genel amaçlı tahrikler ayrıca yiyecek ve içecek endüstrilerinde, malzeme taşıma, kimyasal, kauçuk ve plastik, tekstil ve baskı ve daha pek çok konuda faydalıdır. ABB genel amaçlı sürücülerin seçilmesi, kurulması, yapılandırılması ve kullanılması kolaydır. Genel amaçlı uygulamalar için ABB değişken hız sürücüleri, yerleşik sürücülerin çoğunu standartlaştırarak kurulum teknisyenlerine zaman kazandırır. ABB mikro sürücüleri , ACS55 ve ACS150 modellerini içerir. ABB mikro sürücüleri kurmak ve kurmak çok kolaydır. ABB mikro sürücüleri, birçok temel uygulama için esnek montaj seçenekleri ve kolay yapılandırma sağlar. Her sürücü fabrikadan ayrılmadan önce test edilebilir ve yüksek işlenebilirlik sağlar. ABB yerel müşterileri ve teknik destek, ABB mikro sürücülerinin nereye teslim edildiğine ve monte edildiğine bakılmaksızın mevcuttur. ABB makine sürücüleri, ACS355 ve ACS850 modellerini içerir. ABB makine sürücüleri, makine üreticileri, sistem entegrasyon uzmanları, panel üreticileri ve son kullanıcıların üretim ve performans ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. ABB makine tahrikleri, farklı makine çözümlerinin taleplerini karşılamak için esnek bir şekilde programlanabilir. Çok çeşitli özellikler ve seçenekler, optimum çözümler sunar. ABB ACS880 tekli sürücüler komple tahriklerdir ve herhangi bir ek kabin veya muhafaza olmadan monte edilebilirler. ABB tek sürücü modülleri konfigürasyonu, tek bir AC sürücü ünitesinde bir redresör, isteğe bağlı EMC filtresi, reaktör, DC bağlantısı ve bir invertör içerir. ABB tekli sürücüleri, duvara monte, ayaklı ve dolap yapılı yapılar olarak mevcuttur. ABB single tahriklerinin temel özellikleri, farklı uygulamalara adaptasyonu kolaylaştıran hem sipariş hem de devreye alma sırasında programlanabilirlik ve yapılandırılabilirliktir. ABB'ler ACS880 çoklu sürücüler bir kabine monte edilir ve tüm montaj yalıtılır ve tek bir paket olarak sunulur. Çoğu zaman, çoklu sürücüler kontaktörler ve topraklama hatası koruma üniteleri gibi ek aksesuarlar içerir. ABB multi sürücüleri, ortak bir DC veri yoluna bağlı ABB endüstriyel sürücü modüllerinden üretilmiştir. Bu, birkaç sürücü için tek güç girişi ve ortak frenleme kaynakları sağlar. Bu yapı, toplam kurulumu kolaylaştırır ve aşağıdakiler dahil birçok fayda sağlar: kablolamada tasarruf, daha az kurulum ve bakım maliyetleri, daha düşük hat akımları ve daha fazlası. sipariş edilen ürünler.
Facebook
Twitter
LinkedIn