“Maxel’in fırsatlarını keşfetmek için doğru yerdesiniz.”

Uluslar arası ticaret alanında tarafınıza 3 farklı teklif gönderiyoruz. Bu süreç size doğru fiyat karşılaştırmasını sunuyor.

Almanya, Yunanistan, Çin ve İtalyada ki partnerlerimiz ile sizlere satın alırken kazandırıyoruz.

İyi bir stratejik satın alma nasıl yapılmalı?

Satınalma sürecinin stratejik yönetim içindeki önemi gün geçtikçe artarken işletmelerin gerek ürün gerekse hizmet alanlarında dış kaynak kullanımına yönelmeleri firmaların gündemine oturuyor. Stratejik satınalma süreci, uzun vadeli pazar dinamiklerini de göz önünde bulundurarak, sürekli iyileşmeyi hedeflediğinden stratejik plan, şirketin pazar içerisindeki etkisini ve ağırlığını, elde bulunan kaynakları, zamanı, teknolojik yenilikleri takip ediyor ve bilgileri doğru kullanıyor.

Bu nedenle etkili, verimli, performansı yüksek, düşük maliyette ve en iyi ihale uygulamalarını sağlayacak rekabetçi bir satınalma tasarım ve yönetim süreciyle çözümleri üretmek oldukça önem kazanıyor.

Firmanıza kazandırmış olduğumuz maliyet, kalite, hizmet ve teslimat konularında beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz.

UFUK TEKİN, G. Müdür

  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Hızlı Sevkiyat
  • Çözüm Odaklı Kurumsal Çözüm
  • Yıllık Satın Alma Anlaşmaları

7/24 Aktif Hat

+90 534 260 77 52

Taleplerinize daha hızlı cevap vermek için 24 saat hizmet vermekteyiz!

Tel: +90 216 540 5432
Fax: +90 216 540 5433
Whatsapp: +90 534 260 77 52
Mail Adresleri:
info@maxelendustri.com

Çalışma Saatlerimiz

HAFTA İÇİ:  08:30 – 18:00
CUMARTESİ: KAPALI
PAZAR:  KAPALI
WHATSAPP:  HER GÜN 7/24
1987
Satın alma
Kurum ve Kuruluşlarda gereksinim duyulan ve tanımlanmış tüm ürünlerin ve/veya hizmetlerin;

doğru kalitede, doğru tedarikçiden, doğru zamanda, doğru yerde, doğru miktarda, doğru stratejiler ve doğru yöntemler ile en doğru fiyattan temin edilmesi işidir.

1996
Lojistik
Lojistik; bir ürünün ilk üreticiden son tüketiciye kadar olan nakliye, depolama, gümrükleme, ambalajlama, dağıtım gibi tüm süreçlerini ifade eder. Bir başka tanımla lojistik; doğru ürünü, doğru yerde, doğru zamanda, doğru miktarda, doğru şekilde, doğru kalitede, rekabetçi bir fiyatla sağlamaktır.
2014
Stok yönetimi
Stok, bir firmanın üretim yapabilmek için elinde bulundurduğu hammadde, yarı mamul, mamul ya da varlıklar tabii ürünlerdir. Stok tutmak, üretim firmalarının maliyet kalemlerinden biridir. Her maliyet gibi stok da alternatif maliyet yükseltilmeden kontrol altında tutulmalıdır.