Project Details

10+ Yılların Deneyimi

Otomasyon ve Yazılım

Otomasyon Teknolojisi

Geniş ürün gamında yazılım komponentleri, işletme ve izleme ürünleri, kontrol teknolojisi çözümleri, I/O sistemleri ile switch'ler ve sensör/aktüatör kutuları yer almaktadır.

Dünya Markalarıyla Çözümler

Alanlarında uzmanlaşmış bir çok Firmalarının Türkiye partneriyiz. Dünya standartlarını müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Sonuç Odaklı Çözümler

Alanlarında uzmanlaşmış yazılım ekibimizle müşterilerimize sonuç odaklı çözümler ve kaliteyi çok daha uygun fiyata sağlıyoruz.
Icon

Yazılım

Makineleri, sistemleri ve yapıları daha etkili bir şekilde otomatik hale getirin. Yazılım çözümlerimiz açık standartların entegrasyonunu temin eder.
Icon

I/O Sistemleri

Kumanda panolarının içinde veya dışında, WAGO'nun I/O sistemleri tam da ihtiyacınız olan yerde otomasyon sağlar – zorlu koşullar altında bile.
Icon

Dokunmatik Paneller

Makineleri ve sistemleri , güvenli ve pratik bir şekilde kullanmak için WAGO'nun HMI panelleri HTML5'i anlar ve CODESYS'de programlanabilir.
Icon

Endüstriyel Switch'ler

Aynı zamanda ekonomik yedekli, kararlı ağ çözümleri: WAGO switch'lerle makineleriniz ve sistemleriniz için güvenilir veri dağıtıcıları hazır.
Icon

Kontrolörler

Büyük ya da küçük her türlü kontrol görevi uygun maliyetli olmalıdır. Endüstriyel alanda her görev ve gereklilik için doğru sonuç odaklı kontrolöre sahibiz.
Icon

Sensör Kutuları

Doğrudan sistemlere monte edilen sensör/aktüatör kutuları, sinyal iletimi için hızlı, uygun maliyetli ve hepsinden önemlisi kabinsiz pasif dağıtım sistemleridir.

Cihazlarımız

Birbirlerine Kusursuz Uyan Otomasyon Teknolojisi

En popüler fieldbus'lar ve ETHERNET standartlarının desteğiyle kontrolörden sensörler ve aktüatörlere entegre iletişim. Uluslararası onaylar sayesinde en zorlu çalışma şartları altında bile dünya çapında kullanma garantisi

2020

Otomasyon ve Yazılım’da dünya standartlarında sonuç almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Co - Founder

10 +

Ülkeye İhracat

1500 +

Mutlu Müşterimiz

10 +

Yıllık Tecrübemiz

50 +

Proje