Project Details

10+ Yılların Deneyimi

PCB Dizgi

PCB - SMD Dizgi

SMD ve TH Dizgi hatlarımızı müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına göre planlayarak, düşük miktarlı prototip üretimlerinden, yüksek miktarlı seri üretimlere veya yoğun çeşit ve özellikte komponent içeren İleri teknoloji / Savunma Sanayi üretimlerine kadar bir çok farklı sektörden müşterilerimize aynı anda ve yüksek kalitede hizmet verebiliyoruz.

Dünya Markalarıyla Çözümler

Alanlarında uzmanlaşmış bir çok Firmalarının Türkiye partneriyiz. Dünya standartlarını müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Sonuç Odaklı Çözümler

Alanlarında uzmanlaşmış yazılım ekibimizle müşterilerimize sonuç odaklı çözümler ve kaliteyi çok daha uygun fiyata sağlıyoruz.

ARGE

Ar-Ge ekibimiz fikir aşamasından seri üretime kadar olan tüm elektronik projelerinizi hayata geçirmek için standartlara uygun, kaliteli ve ekonomik çözümler sağlar.

Test, Montaj & Paketleme

Üretim prosesleri tamamlanmış ürünlerin müşteri talebi doğrultusunda test yazılımlarını kullanarak, gereken elektriksel ve fonksiyonel testlerini yapmaktayız.

SMT Üretim

Smt üretim için gereken tüm süreçleri standartlara uygun bir şekilde yöneterek isteğinize göre kurşunlu lehim, kurşunsuz lehim ve glue kullanarak üretim yapmaktayız.

Pcb ve Stencil Tedariği

Projeleriniz için gerekli ( PCB ), gerekli üretim standartlarını sağlamış onaylı tedarikçilerimiz olan, yurtiçi ve yurtdışı partner firmalarımızdan temin edilmektedir.

THT Üretim

THT dizgi hattımızda bulunan Axial ve Radial THT dizgi makinalarımız ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun dizgi çözümlerini sağlıyoruz.

Komponent Tedariği

Projeleriniz için gerekli elektronik komponentleri, onaylı global tedarikçiler ve direkt elektronik komponent üreticileri tarafından sağlamaktayız.

Yüksek Teknoloji

Elektronik Devreler Üzerindeki Kabiliyetlerimiz

SMT Üretim bölümümüzde el değmeden yüksek hassasiyette üretim yaptığımız tam otomatik 2 adet Samsung marka makinalardan oluşan üretim hattımız mevcuttur. Tht Üretim hattımızda standartlara uygun Kurşunlu ve Kurşunsuz (RoHS) olmak üzere 2 adet Dalga Lehim potamız mevcuttur.

2020

PCB – SMD Dizgi’de dünya standartlarında sonuç almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Co - Founder

10 +

Ülkeye İhracat

1500 +

Mutlu Müşterimiz

10 +

Yıllık Tecrübemiz

50 +

Proje