Project Details

10+ Yılların Deneyimi

Endüstriyel Etiket

Ağır Şartlara Karşı Dayanıklı Etiketler

İçinde bulundukları ortam koşullarına dayanıklı dünya standartlarında etiket üretimi yapıyoruz. Serigrafi ve UV baskı teknlojisiyle alüminyum,saç veya paslanmaz levhadan üretim gerçekleştirmekteyiz. Kesim, Kazıma ve tasarım hizmetlerimizle sektörün ihtiyaçlarına çözümler sağlamaktayız.

Dünya Markalarıyla Çözümler

Alanlarında uzmanlaşmış Amerikan ve Alman Firmalarının Türkiye partneriyiz. Dünya standartlarını müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Sonuç Odaklı Çözümler

Yerli üretim çözümlerimizle müşterilerimize sonuç odaklı çözümler ve kaliteyi çok daha uygun fiyata sağlıyoruz.
Icon

LEKSAN ETİKETLER

Makinelerde ve elektronik ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen leksan etiket ürünleri serigrafi, dijital ve UV baskı gibi farklı baskı teknikleri ile basılabilir.
Icon

AMBALAJ ETİKETLERİ

Ürünün kullanım şeklini, tariflerini, üreticisini, üreticisinin logosunu, ağırlığını, özelliklerini, üretim tarihini ve bazı durumlarda son kullanma tarihini içeren etiketlerdir.
Icon

ÇIKARTMA ETİKET

Geniş bir kullanım alanına sahip etiket türleri arasında yer alır. Kuşe çıkartma etiketler hava koşullarına dayanıklı değildir çoğunlukla iç mekanlarda tercih edilir.
Icon

TRAFFOLYTE ETİKET

Traffolyte; 1927 yılından beri etiket yapımında kullanılan ve iki ya da üç katmandan oluşan plastik bir tabakadır. Kullanımı yaygın olan iki renkli ürünlerdir.
Icon

ALÜMİNYUM ETİKET

İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen alüminyum etiketler dayanıklı, kırılmaz, silinmez ve hem de oldukça estetik bir yapıya sahiptirler.
Icon

QR BARKOD ETİKETLER

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte otomasyon sistemleri için en çok kullanılan ve hata oranını minimum seviyeye indiren etiket çeşitleri QR kod etiketlerdir.

Cihazlarımız

Yeni Nesil Cihazlarımızla
Tam kapsamlı Çözümler

Mükemmel şekilde ayarlanmış arayüz programlarımızla; Klemens , Kablo ve İletken etiketleri , Cihaz markalama , Buton Etiketleri , Kullanma talimatı yapışkanları vb. cihazlar için yüksek performanslı çözümler sunar.

2012

Endüstriyel etiketlerde iyileştirme ve dünya standartlarında sonuç almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Co - Founder

10 +

Ülkeye İhracat

1500 +

Mutlu Müşterimiz

10 +

Yıllık Tecrübemiz

50 +

Özel Tasarım