Project Details

10+ Yılların Deneyimi

Pano Montaj

Elektromekanik Pano

Kumanda pano sistemleri elektrik akımını gerektiği zaman durdurup çalıştırmak yani kontrol etmek için gereklidir. Elektrik panosunun her bir ünitesi için farklı bir kumanda sistemi şarttır.

Dünya Markalarıyla Çözümler

Alanlarında uzmanlaşmış bir çok otomasyon markalarının Türkiye partneriyiz. Dünya standartlarını müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Sonuç Odaklı Çözümler

Alanlarında uzmanlaşmış ekibimizle müşterilerimize sonuç odaklı çözümler ve kaliteyi çok daha uygun fiyata sağlıyoruz.
Icon

Kompanzasyon Panoları

Kompanzasyon panosu bir tesisin güç katsayısını ve dalgalanmaları düzeltmek için kondansatör ve ölçü aletlerinin üstünde yer aldığı panodur.
Icon

DDC + PLC Panoları

DDC panoları MCC panolarını kontrol ederek saha elemanlarının MCC panosu tarafından yol verilmesini, sistemin ölçülen değerlere göre çalışmasını sağlar.
Icon

Dağıtım Panoları

Duvar Tipi Elektrik Panoları projelerde genelde bir kat veya bölümün elektrik tesisatında kullanılır. Ve Sıva Üstü veya Sıva altı olarak üretilirler.
Icon

Sayaç Panoları

En önemli görevi ise toplamda var olan elektrik gücünün devrelere uygun şekilde bölünerek ulaştırılmasını sağlamaktır.
Icon

MCC Panoları

MMC Pano pompaların, fanların otomatik ya da manuel olarak uzaktan veya yakından çalışmasını ve kontrolünü sağlayan panolardır.
Icon

Harici Tip Şantiye Panoları

Elektriğin en yoğun kullanımı olan işletmelerde yer almaktadır. Panolar elektriğin en doğru şekilde dağıtılması konusunda yardımcı olmaktadır.

Yüksek Teknoloji

Kontrolü Mekanik ile Birleştiriyoruz.

Proses Kontrol, Fabrika ve makina imalatı ve makina otomasyonu, Enstrümantasyon, Yazılım, Iot, Elektrik, Mekanik, Elektromekanik, Kablosuz veri iletimi ve kontrolu, PLC, SCADA, HMI, RFID, Scada raporlama yazılımları, Tartım kontrol ve dozajlama otomasyonları, konveyör otomasyon sistemleri, Palet transfer sistemleri, Palet yük asansörleri ve Sorter sistemleri konularında faliyet göstermekte olup proje danışmanlık ve çözüm hizmeti vermekteyiz.

2020

Elektromekanik panolarınızda dünya standartlarında sonuç almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Co - Founder

10 +

Ülkeye İhracat

1500 +

Mutlu Müşterimiz

10 +

Yıllık Tecrübemiz

50 +

Proje