Project Details

10+ Yılların Deneyimi

Kablo Gruplama

Üretiminize Özel Kablo Çözümleri

Firmamız teknolojinin tüm imkanlarına sahip, tam donanımlı üretim hatları ve profesyonel kadrosu ile daima gelişime açık yapısıyla kablolama ve elektronik sektöründe sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Dünya Markalarıyla Çözümler

Alanlarında uzmanlaşmış Amerikan ve Çin Firmalarının Türkiye partneriyiz. Dünya standartlarını müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Sonuç Odaklı Çözümler

Yerli üretim çözümlerimizle müşterilerimize sonuç odaklı çözümler ve kaliteyi çok daha uygun fiyata sağlıyoruz.
Icon

Kablo Markalama

Elektriğin kullanıldığı her alanda ihtiyaç duyulan markalanmış kablolar hem hizmet veren hem de hizmet alan için güvenli kullanımları da beraberinde getirmektedir.
Icon

Kablo Demeti

Yüksek yoğunluklu uygulamalar için hızlı ve kolay kullanım sağlamak amacıyla birden fazla kablonun bir arada kullanımına imkan tanınmaktadır.
Icon

Terminal Krimpleme

Bir çok alanda ihtiyaç duyulan kablolar günümüz teknolojisi ve profesyonel ellerde terminal krimpleme ile artık çok daha güvenilir hale geliyor.
Icon

Soketli Kablolar

Soketli kablolar kablonun özelliklerine, kalınlığına, çok damarlı olmasına ve çeşitlerine göre sınıflandırılarak satışa sunulmaktadır.
Icon

Kablo Kesim ve Uç Açma

İşleme sektöründe kullanıma hazır hale getirildiği aşamalardan biri olan kablo kesim ve uç açma kablo gruplamanın ilk aşamasını oluşturur.
Icon

Özel Hazır Kablolar

Özel kablolar Power veya Ethernet girişi ile hazır halde olan ve buna benzer endüstriyel tak çalıştırır mantığıyla çalışan montaj ürünlerindendir.

Cihazlarımız

Yeni Nesil Cihazlarımızla
Tam kapsamlı Çözümler

Üretimi yapılan tüm ürünler gerek hammadde gerek işçilik konusunda uzman personeller tarafından denetlenir ve üretim kalitesi her zaman önceliğini korur. Kalite standartımızdır ve sürekli gelişmeyi öngörür

2021

Kablo gruplama’da iyileştirme ve dünya standartlarında sonuç almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Co - Founder

10 +

Ülkeye İhracat

1500 +

Mutlu Müşterimiz

10 +

Yıllık Tecrübemiz

50 +

Özel Tasarım