Akım Ve Gerilim Trafoları

Akım Ve Gerilim Trafoları

Yüksek akımların ölçülmek ve işlenmesi gereken her yerde, WAGO‘nun akım transformatörleri ilk tercihtir. Gerilim muslukları ayrıca mevcut sistemlerdeki ölçüm voltajını kolayca ve güvenli bir şekilde dokunur.

Sizin İçin Faydaları:

  • CAGE CLAMP Bağlantı Teknolojisi ile güvenli, emniyetli kablolama
  • Yeni sistemlerin yanı sıra mevcut kurulumları yenilemek için tüm ürünler
  • Enerji veri yönetiminiz için koordineli bileşenler

Eksiksiz Çözüm: Faturalama Amaçlı Akım Transformatörleri

WAGO’nun Mevcut Transformatör portföyünün büyümesi

WAGO artık faturalandırma için mevcut transformatörler sunuyor. Yeni akım transformatörleri, üçüncü taraf faturalandırma için uygunluk değerlendirme süreci ile onaylanmıştır. Faturalama transformatörleri, WAGO’nun yeni enerji sayaçlarını transformatör bağlantısıyla mükemmel bir şekilde tamamlar.

Komple Çözüm

Yeni faturalama akımı transformatörleri WAGO’nun mevcut akım ve enerji ölçüm çözümleri hattını güçlendiriyor. Bu akım transformatörleri, wago’nun yeni akım ve enerji ölçüm teknolojisi ürünleri olan enerji sayaçlarını (MID) kolayca tamamlar ve mükemmel bir şekilde birleştirir. Hızlı montaj kiti kolay ve uygun maliyetli kurulum sağlar. Çok sayıda montaj seçeneği kullanıcılara muazzam esneklik sağlar. Bir enerji ölçer ve akım transformatör kombinasyonu eksiksiz bir çözüm sunar.

Avantajlarınız:

  • Yeni akım transformatörleri, faturalandırma üçüncü taraflarında kullanılmak üzere uygunluk değerlendirme süreci ile onaylanmıştır.
  • WAGO’nun enerji sayacı ürün grubundaki transformatör sayaçları ile birleştirmek için mükemmeldir 
  • Vidasız KAFES KELEPÇE Bağlantı Teknolojisi
 
 
Facebook
Twitter
LinkedIn