Aluminyum Etiket

Aluminyum Etiket

Aluminyum etiket kolay işlenen, hafif olan, çok dayanıklı olan metal etiket çeşitlerinden biridir. Punch, Lazer, Press yöntemleri ile kolayca işlenebilme özelliğine sahip olan bu etiketler ürünleriniz için, logonuz için veya markanız için tercih edebilirsiniz.

Neden Aluminyum Etiket Tercih Edilmeli?

Kolay işlenebilme özelliğine sahip olması, yazı ve baskı yapıldığında yüksek kaliteli baskı kalitesi sağlaması, hafif olması ve yetkili kişi olmadan tek başınıza kolayca kullanabilir olması tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir. Aluminyum etiket baskısı yaptırmak istiyorsanız renk alternatiflerinin olduğunu unutmayın çünkü her renk baskı yapılabilmektedir. Aynı zamanda aluminyum etiketler eloksal kaplama ile yüzeyini güçlendirdiğinden dolayı zarar görmesi ve yıpranması çok zordur.

Aluminyum etiketlerin en önemli özelliğinden biri de ciddi anlamda saldırıya maruz kalmazsa kolay kolay zarar görmemesidir. Kolayca çıkarılamaz ve kolayca kırılamaz. Baskı kalitesinin eloksal kaplama ile birleşmesi sonucu yazılarının da üzerinden yıllarca kolay kolay silinmeyeceğini de aluminyum etiketinizi elinize aldığınızda anlayabilirsiniz.

Aluminyum Etiket Üzerinde Ne Bulunur?

Aluminyum etiket üzerine istediğiniz baskıyı yapabilirsiniz. Genelde firmaların ürünleri için tercih ettiği etiket çeşidi olan aluminyum etiketin üstünde; firma bilgileri bulunmaktadır. Bu bilgilere iletişim bilgilerinizi de ekleyerek asansörlere, duvarlara, elektrik panolarına, ürünlerinize, sipariş fişlerine yapıştırabilirsiniz.

Aluminyum Etiket

Aluminyum etiket tasarım alternatifleri ile beraber estetik bir etiket ortaya çıkarmaktadır. Siz de eğer aluminyum etiket yapmak istiyorsanız nasıl bir tasarım istediğinizi belirlemelisiniz. Belirlediğiniz tasarımı taslağa dönüştürmelisiniz ve istediğiniz matbaa veya reklam firmasına gitmelisiniz. Fiyat olarak şeffaf etiketlere göre daha uygun olan aluminyum etiketler diğer etiket çeşitlerine göre de çok daha uygundur. Aluminyum etiketlerin çoğunlukla sıcak olan bölgelerde tercih edildiğini belirtmekte fayda var. Isıya dayanaklığı diğer etiket çeşitlerine göre daha çoktur.

Facebook
Twitter
LinkedIn