Balluff Sensör

Balluff Sensör

BTS Pirometre

Sensör uzmanı Balluff, IO-Link arayüzlü ve iki anahtarlama çıkışlı yeni bir BTS kızılötesi sıcaklık sensörü geliştirdi. Erişilemeyen veya tehlikeli alanlarda bile 250 ila 1250 ° C arasındaki sıcaklıkları izleyebilir, hareket halindeki sıcak nesneleri algılayabilir ve hepsi temas etmeden sıcaklık değerlerini kaydedebilir. IP67 korumalı, sağlam M30 paslanmaz çelik muhafazasındaki bu pirometre, düz metin bilgisine sahip çok işlevli bir ekran ve bir akıllı telefondaki gibi otomatik ekran yönlendirme sunan bu form faktörünün ilkidir. İki anahtarlama çıkışına ek olarak, bu pirometre uzaktan parametre ayarı ve kontrolör veya kontrol paneli ile doğrudan veri alışverişi için bir IO-Link arayüzü sağlar. Seçenek olarak 4 ... 20 mA'lık bir analog çıkış mevcuttur. Çeşitli ayar olanakları ve işlevleri, kullanıcı için çok çeşitli uygulamaları açar. Çelikhane, dökümhane, dövme, seramik endüstrisi ve camhane mükemmel uygulama örnekleridir.
[button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button]

IO-Link Modülü Üzerine Güvenlik

Profisafe IO-Link Üzerindeki Güvenlik I / O modülü, otomasyon için daha işlevsel, esnek ve modüler bir çözüm sağlamak üzere güvenliği ve standart G / Ç'yi bir araya getirmeyi sağlar. Bu teknoloji Profinet ve IO-Link ile birlikte Profisafe siyah kanal tünelleme ilkesini kullanır. IP67 makine montajı tasarımıyla, G / Ç hub'ı güvenlik cihazlarına daha yakın monte edilebilir - kablo geçişlerini azaltmaya yardımcı olmak ve güvenlik için entegrasyon süresini önemli ölçüde kısaltmak için çözümü bağlamak için. M12 5- ve 8 pinli konektörler, güvenlik ışık perdeleri, E-stop, endüktif güvenlik sensörleri ve güvenlik kapısı anahtarları gibi cihazların kolayca bağlanmasını sağlar. Modül, Güvenlik Bütünlüğü Seviyesi (IIL 3) için IEC61508 ve EN ISO13849 ulaşılabilir performans seviyesi (PL e) ile uyumluluk sağlayan TÜV SUD sertifikasına sahiptir.
Facebook
Twitter
LinkedIn