Danfoss Çözümleri

Danfoss Çözümleri

Yarının dünyasını en iyi biçimde şekillendirmek felsefesiyle yola çıkan Danfoss, birçok farklı çözüm üzerinden destek sağlıyor. Her alanda daha konforlu ve sağlıklı bir yaşam sürebilmek amacıyla, özel teknolojik sistemlerin üretimi gerçekleşmektedir.

Aynı zamanda israfı azaltarak daha yüksek oranda gıda tedarik etme olağanı için bu güvenilir firma akılcı çözüm yöntemleri sağlamaktadır. Bu konuda dünyayı ve gelişmeleri takip ederek yenilikçi bir teknolojik sistem anlayışı benimsemiş olan firma, birçok farklı alan üzerinde hizmet vermektedir.

Değişik Alanlar İçin Danfoss Çözümleri

Yenilikçi teknoloji üzerinden sağlığı ve konforu yakalayabilmek amaçlı, Danfoss Sürücü uluslararası çapta kurumsal bir destek sağlıyor. Bu konuda amaca uygun olarak farklı alanlar için çözümler özel olarak ele alınmaktadır.

– Toplum – Endüstri – Binalar – Evler

Kısacası her alan için istekleri ve beklentiyi karşılayacak teknolojik sistemlerin üretimi gerçekleşmektedir. Ar-ge üzerinden düzenli olarak gündemi yakalamak adına çalışmalar gerçekleştiren firma bünyesinde, hayatı daha kaliteli hale getirmek amaçlı birçok çözüm öne çıkıyor.

Mühendislik Çözümleri ile Profesyonel Hizmet

Uluslararası kalite standartlarına bağlı kalınarak hizmet sağlayan Danfoss, yetkin mühendislik çözümleri üzerinden profesyonel bir destek sunuyor. Bütün Mühendislik çözümleri üretmek suretiyle sürdürülebilir bir geleceği şekillendirmek amacı benimsemiş olan firma, geniş bir yelpazede istekleri karşılayacak teknolojik seçenekler vadediyor. Temel amacı insan yaşamını daha kaliteli noktaya ulaştırmak ve insanlara geleceğe taşımaktır.

Danfoss Başlıca Ürünler  

VLT 2800, VLT 5000, MBS 3000, VLT 6000, FC302, FC51, SC15G, BD35F, RA 2000, MCT10, FC202, FC280, RAE 5054, AMB 162, FC 301, BD50F

Farklı Çözümler Üzerinde Değişik Sektörler İçin Teknolojik Destek

Konfor ve sağlık ile beraber verimliliği artırmak, günümüzü yakalamak amaçlı firma bünyesinde pek çok sektör için destek sağlanmaktadır.

– Otomotiv sektörü – Ticari binalar – Konutlar – Bölgesel enerji – Enerji ve doğal kaynaklar – Gıda ve içecek – Endüstri – Denizcilik ve açık deniz – Mobil hidrolik sistemleri – İklimlendirme ve soğutma – Su ve atık su

Bu gibi pek çok farklı sektör ve alan adına teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanılarak, geleceğe yön verecek bir sistem anlayışı üzerinden hizmet veriliyor. Özellikle kurumsal çözümler ile geleceği yakalamak ve hayatı daha güvenli, kolay ve konforlu hale getirmek için en iyi hizmet sağlanmaktadır. Bu hizmet üstelik düzenli olarak uluslararası çapta gerçekleşiyor.

Facebook
Twitter
LinkedIn