Datalogic Fiyat Listesi

Datalogic Fiyat Listesi

En Rekabetçi Fiyatları Sizlere Sağlamak İçin Çalışıyoruz.

Şirket Bilgileriniz

Şirket Bilgileriniz Bizim İçin Önemli,
Gizlilik Önceliğimizdir.

Yanınızdayız

Taleplerinize 7/24 Cevap Veriyoruz.

Fırsat Anlaşması

Satın Alma Anlaşması Yaparak
Fiyatlarınızı Sabitliyoruz.

2012 yılında, üretim ve lojistik yeteneklerini Asya bölgesine genişleten Çinli şirket MD Micro Detectors (Tianjin) Co., Ltd. İspanya şubesi, adını Micro Detectors Ibérica SAU olarak değiştirerek yerel pazarda büyümesini sürdürüyor.

2021, DATALOGIC’in MD Mikro Dedektörleri satın aldığı ve bu operasyonla sensörler, güvenlik ve yapay görme ürün portföyünün entegrasyonu yoluyla endüstriyel otomasyon pazarında İtalya ve dünyadaki varlığını güçlendirdiği yıldır.

DATALOGIC bugün dünya çapında 12 Ar-Ge merkezine, 30 ülkede 2.700’den fazla ortak çalışana, süpermarketlerin ve satış noktalarının üçte birinden fazlasında ve havaalanlarının, nakliye şirketlerinin ve posta hizmetlerinin üçte birinde otomatik veri toplama çözümlerine sahiptir.

Datasensing, endüstriyel otomasyona yönelik sensörlerde büyümeye devam etmek için yüz yılı aşkın tecrübesiyle 2021 yılında doğdu ve hem ömrü yarım asrı geçen hem de ülkemizde sensörler tarihine geçen iki gerçeği bir araya getirdi:

Gelişmiş ürün ve üretim süreci teknolojileriyle yapılmış geniş sensör yelpazesine sahip MD Mikro Dedektörler ve yenilikçi ürünleri ve küresel düzeyde konsolide varlığı ile DATALOGIC – Yapay Görme, Sensör ve Güvenlik iş birimi

Datalogic Fiyat Listesi 2023