GEWISS 24 SC SERİSİ

GEWISS 24 SC SERİSİ

 

GEWISS’in 24 SC Range’deki yeni yerden çıkış kutuları – ticari sektörün ihtiyaçlarını karşılar.

Ticari sektörde artan koruma, bağlantı ve PTO’ya duyulan ihtiyaç artık GEWISS’in yeni yerden ısıtma kutuları yelpazesi tarafından karşılandı. Geniş, esnek ürün yelpazesi rakipsiz ekipman seçenekleri sunar ve tüm kurulum ihtiyaçları için idealdir.Yeni çıkış kutuları yelpazesi tamamen özelleştirilebilir. Kapasite, dış yüzeyler, iç donanım, kapağın açılma yönü ve çıkış kutusunun her bir parçası, her zaman en üst düzeyde pratiklik sağlamak için, her ortam için tasarlanmış ve tasarlanmıştır.

24SC Serisi, içi boş sürüm olarak kullanılabilen gömme kapaklı, çeşitli yüzeyli (linolyum, halı vb.) Veya paslanmaz çelik versiyonlu 10 ve 20 Sistem modülü çıkış kutusu içerir. Kapak, her iki taraftan da açılmak üzere her iki taraftan monte edilebilir ve basit bir alet kullanarak kolay sökülecek şekilde tasarlanmıştır. Kabloların kapak kapağında ezilmesini önlemek için, sağlanan bağları kullanarak kabloları içermek ve sabitlemek için çıkışın yakınında iki yuva vardır.

Çıkış kutuları, son derece hızlı ve güvenli kurulum ve sökme işlemleri için, kendiliğinden konumlandırma sistemine sahip, açılmaz zemin sabitleme klipsleri ile birlikte verilir. Çıkış kutusu mahfazaları metaldir, böylece çıkış kutuları döküm zeminlere de monte edilebilir, geri çekilebilir kollar ise kapağın kaldırılmasını oldukça kolaylaştırır.

Yeni 24SC serisi, GEWISS katalog ürünleriyle kullanım için mükemmeldir: Sistem yurt içi serisinin bileşenleri ve DIN raylı cihazlar, çıkış kutularının içine yerleştirilebilir. Ayrıca, verilen ve iki montaj pozisyonuna sahip mobil bölücüler, verilerin ve PTO bileşenlerinin birleştirilebileceği ve çıkış kutularının elektrik sistemi güç noktaları ve veri ağları için kullanılabileceği anlamına gelir.

Özellikleri ve avantajları

A – Kapağı çıkarmak için hızlı ve pratik bir sistem, artı ters çevrilebilir kapak tertibatı;

B – Paslanmaz çelik kapak ve kablo (halı, linolyum vb. İçin);

C – Daha kolay kapak kaldırma için geri çekilebilir tutamak;

D – Çıkış kablosu rayı (kablo kırma koruması);

E – Sistem aralığı cihazları ve DIN rayı;

F – İki konumlu enerji / veri bölücü (2 + 1 + 2 konfigürasyonu);

G – Kapatılamayan zemin sabitleme klipsleri ve kendinden konumlamalı;

H – Kablo bağları.

 
Facebook
Twitter
LinkedIn