GEWISS ANAHTAR PRİZ

GEWISS ANAHTAR PRİZ

BİR, GEO, LUX, FLAT, ART ve ICE, GEWISS'in uluslararası Koro domotik sistemi için kullanılan plakalardır: evde yaşayanların karakterini, kişiliğini ve tarzını yansıtabilen altı farklı form. Hepsi jestlerin kendiliğindenliğine ve bir emrin sadeliğine dayanıyor.
Yeni malzemeler ve en son teknolojiler, en karmaşık ihtiyaçları bile karşılayabilecek benzersiz ortamlar yaratmaya izin vererek denge ve uyum koşulları yaratır: antik ve modern, kesintisiz bir şekilde karıştırılır; teknoloji ve arıtma minimalist bir stille birleşiyor. Bu, farklı çağların ve stillerin bir araya geldiği özgürlüğü, modernite ve geleneğin işaret ve sembollerinin gündelik hayatın nesnelerini yansıtan yeni anlamlar üretmek için tekrar gözden geçirildiği bir kirliliği yansıtıyor. Butonlar gibi detaylar evlerimizin duvarları için daha sık bir odak noktası haline geliyor : ışıkları açıp kapamak için basit bir görevi yerine getirmek için tasarlanmış, daha önce bir butonun hiç estetik bir iddiası yoktu. Aslında, duvardaki varlığı bile fark edilmemeliydi. Yurtiçi metamorfozun simgesi, bugün farklı renkler ve malzemelerle bir düğme takdir edilmekte ve sunulmaktadır ve aynı zamanda ev için en önemli işlevleri yerine getirmektedir. Bu nedenle, bir ev tasarlamanın yeni bir paradigması olarak görülebilir  , çünkü formu ve içeriği tek bir çözümde birleştirebilir; Bir evin kendi kişisel tarzınıza göre dekore edilebileceği doğruysa, aynı zamanda çok basit bir hareketle çeşitli odalarda ne kadar ışık olması gerektiğine karar verebileceğiniz, sıcaklığı ayarlayabileceğiniz ve silindiri aktive edebileceğiniz gibi Günün farklı anlarında panjurlar veya tenteler. GEWISS, Chorus domotics sistemi hattını geniş bir malzeme, şekil ve kaplama yelpazesi ile hayata geçirerek yeni butonlarını genişletti. Seçilen konfigürasyondan bağımsız olarak her zevke ve gereksinime uygun mükemmel bir teknoloji, zerafet ve performans mozaiği. Koro domotik sisteminin tüm elemanlarının tasarımı, One, Geo, Lux, Art, Flat ve Ice plakalarının altı özel şekli ile koordine edilir .
[button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button]

SANAT

Fütüristik tasarım, yenilikçi malzemeler. Her bir odayı tek tek döşeyip dekore edebilen oval formlu, son derece özgün ve yaratıcı bir plaka serisi. Metalik boyalı teknopolimer veya doğal malzemelerdeki özel versiyonlarda mevcuttur: ahşap, deri, cam ve taş.

LÜKS

Rafine çizgiler, yüksek teknoloji ruhu. Modern bir ruhun, geleneğin zarafetini seven bir kişiliğe sahip mükemmel simbiyoz içinde yaşadığı, çağdaş bir formda bir plakalar çizgisi. Her dokunuşta bir sınıf dokunuşu. Teknopolimer LUX, metal, cam, ahşap ve deri her stil için bir çözüm sunar.

BİR

Dayanıklı malzemeler, klasik formlar. Sade bir sadeliğe ve her ortamdan en iyi şekilde yararlanan, evinizin tüm duvarlarına bir uyum ve güzellik dokunuşu katan klasik bir havaya sahip bir plaka serisi. Teknopolimer versiyonunda mevcuttur.

GEO

Basit ve açık renkler ve şekiller ile GEO, her odada minimalist bir his uyandıran genç ve gayri resmi bir plaka çizgisidir. Üstün kaliteli teknolojiden üretilen GEO, hem ani şoklara hem de günlük baskıya karşı dayanıklıdır.

DÜZ

Daha büyük boyutlarıyla Flat, geniş alanlar için bir plaka çizgisidir ve büyük binalar, modern evler, villalar, tavan araları, çatı katları, açık alanlar vb. Gibi gerçek bir dekoratif unsur haline gelir. Cam, ahşap ve metal: özgün ve rafine Her odadaki butonlar ve tasarım çözümleri arasında devamlılık sağlamak için kullanılan malzemeler.

BUZ

Koro ICE cam plakalarla lüks, teknolojiyle buluşuyor. Geleneksel komutlara ek olarak, ICE plakaları Dokunmatik versiyonda da mevcuttur: lambaları veya panjurları kontrol etmek veya önceden tanımlanmış bir domotik manzara ayarlamak için sadece levhanın yüzeyine dokunmanız yeterlidir.

HERKES İÇİN EŞSİZ BİR TARZ: MALZEMELER VE RENKLER Koro, evinizin duvarlarına uyum ve renk katmak için çeşitli malzemeler sunar. Cam  . Saflık, renklerin yoğunluğu ve yansımaların parlaklığı, camı çarpıcı, orijinal ve zarif olmak isteyen plakalar için mükemmel bir malzeme haline getirir. Deri  . Gün geçtikçe dokunulmasını isteyen ve sakinlerin zarif yaşam tarzlarını her odaya taşıyan şaşırtıcı bir kalite. Ahşap  . Tahıl, rengin tonları, koku, canlılık, sıcaklık. Ahşabın tüm dikkat çekici özellikleri, Chorus sistem plakalarının detaylarında ve tasarımında yaşar ve her odayı benzersiz bir kişiliğe aydınlatır. Metal . Alüminyumun sağlamlığı bir aydınlığa dönüşür; okside demirin gücü güzellik olur; çeliğin çekiciliği aydınlanır ve eviniz tarzınızı yansıtır. Technostone  . En geleneksel tarzlara sağlam bir his katan doğal bir unsur. Teknopolimer  . Güvenlik ve pratiklik, teknopolimer plakaların öne çıkan iki özelliğidir. Her odaya en uygun renk tonlarını ve şemalarını da seçebilirsiniz. Örneğin, mobilyalara uygun bir kiraz Chorus Lux plaka seçebilirsiniz; oturma odasında beyaz bir cam Düz plaka ile zerafet bir dokunuş ekleyebilirsiniz; veya beyaz, yakut ve siyah renkte yatak odasının derideki orijinal Sanat geometrisini seçebilirsiniz. PUSH-DÜĞMELERİ VE ANAHTARLAR: REACH İLE UZAY Alanı optimize etmek ve sistem tasarımı ve pratikliğini arttırmak için, Chorus modüler cihazlarını kullanabilirsiniz. Geleneksel çözümlerle karşılaştırıldığında ½, 1, 2 ve 3 modüllerin tuşlarını birleştirme imkanı, tuşların sayısını rasyonelleştirmenize olanak sağlar. 2 ve 3 modüllü cihazların kullanımı kolay ve basma düğmesinin hızlı bir şekilde yerelleştirilmesini sağlarken, ½ modülü (sadece Koro ile kullanılabilir) azaltılmış alanlardan en iyi şekilde yararlanır. Hatta tuşların rengini seçip bunları plakalarla eşleştirebilirsiniz: parlak beyaz ve arkadan aydınlatmalı - çok yönlü ve tozlanmıyor; saten siyahı - modern ve zarif; boyalı titanyum - rafine ve özel. CHORUS da geniş bir priz yelpazesi sunar: hem tekli hem de çiftli standart olan çift ve üçlü çift amper. Geniş bir cihaz yelpazesi buton seçimini tamamlar: ışıkların otomatik açılması için varlık dedektörleri, karartma önleyici lambalar, kaçak dedektörleri, TV ve SAT soket çıkışları, iklim kontrolü, telefon / ses / video konektörleri, ve ağ kablolaması.
Facebook
Twitter
LinkedIn