GEWISS ICE Touch KNX Dokunmatik Panel

GEWISS ICE Touch KNX Dokunmatik Panel

Değiştirilebilir sembollere sahip yeni GEWISS ICE Touch KNX dokunmatik panel ile kontrollerinizi kolayca kişiselleştirebilirsiniz.
GEWISS,  yeni ICE Touch KNX dokunmatik ekran panellerini değiştirilebilir sembollerle tanıtan Chorus ICE Touch komutlarını güncelledi . KNX ve KNX Easy modellerinde mevcut olan yeni dokunmatik ekran panelleri, KNX ev otomasyon sistemlerini kontrol etmek için oldukça özelleştirilebilir bir tasarım çözümüdür.
Yeni dokunmatik ekran panelleri en gelişmiş teknolojik ve tasarım gereksinimlerini karşılar ve ışıklı cihazlarda yeni bir sınır oluşturur . Yeni ICE Touch KNX cihazları tamamen yeni bir deneyim sunuyor: herhangi bir değişikliği sadece bir dokunuşla yansıtan bir ev. Camın saflığını, dokunma komutlarının ayrıntılarını ve ışıklı sembollerin zerafetini bir araya getiren mükemmel bir simya.
[button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button]
Renkli, özelleştirilebilir aydınlatmalı semboller  , üç renkte mevcut olan cam plakanın şıklığını artırıyor: saf beyaz, modern titanyum ve sofistike siyah. Yeni ICE Touch KNX cihazları, aydınlatılmış kontrol cihazını, dokunuşla görüş (çok renkli arka aydınlatmada) ve ses (akustik özellikler tarafından sağlanan) ile birleştirerek çok duyusal bir deneyime dönüştürüyor. Yeni dokunmatik ekran panelleri, birbiriyle değiştirilebilir 6 ayrı ayrı aydınlatılmış simge içeren, entegre kapasitif sensörler ve RGB arka aydınlatma ile donatılmış 6 dokunmaya duyarlı alana sahiptir. Daha fazla seçenek için, kutuya dahil olan 160 farklı seri ve operasyonel seçenek için kolayca tanınabilir fonksiyon ikonlarıdır. Yeni ICE Touch KNX butonları ile aydınlatılmış paneller artık  her an için ideal koşulu yaratabilir . 'Yumuşak azaltma' komutu, ortamın herhangi bir saatte ayarlanması olasılığına sahip, buzzerin ışık seviyesini ve sesini ayarlar. Entegre yaklaşım sensörü, ışık seviyesini çizim elinizle yaklaştırarak kolayca yükseltmenizi sağlar. Özelleştirilebilir renk seçenekleriyle 'gece' arka aydınlatması, aydınlatılmış paneli, düşük ışık koşullarında kolayca bulmanıza yardımcı olur.
Facebook
Twitter
LinkedIn