GEWISS Kilit Anahtarlı Priz Ailesi

GEWISS Kilit Anahtarlı Priz Ailesi

GEWISS, 66/67 IB RANGE'in yeni kilitli anahtarlı priz ailesini sunar.

Kilitli anahtarlamalı prizler, endüstriyel ticaret sektörü, şantiyelerdeki, limanlardaki, kamp alanlarındaki, kentsel alanlardaki güç dağıtımında kullanılan ana aracı temsil eder. Yirmi yıldan fazla bir süredir Gewiss, sağlamlığı, elektriksel performansı ve satış noktalarındaki bulunabilirliği nedeniyle sektör profesyonelleri tarafından takdir edilen 66 IB RANGE ile pazar lideri olmuştur.
GEWISS, müşterilerinin büyüyen ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun ürünler sunmak için kilitli anahtarlı priz ailesinin yeni ürünlerini sunmaktadır. Bu nedenle, dikey kilitli anahtarlamalı prizlerin 67IB RANGE değeri aşağıdaki sürümlerde 16 ila 63 ° arasında oluşturuldu: - 16A ila 63A döner anahtar ayırıcı ile; - 16A ila 63A döner anahtar ile - ayırıcı ve sigorta koruması; - Automatika, 16A ila 32A C6kA karakteristik minyatür devre kesici ile. Yüksek performanslı, mavi termoplastik malzemeden üretilen yeni prizler zaman içerisinde yüksek darbe dayanımı, UV ışınları ve kimyasal ajanlar sağlar. Devre kesici korumalı versiyona ve sigorta korumalı versiyona eklenen patentli GEWISS yenilikleri, kilitli anahtarlamalı priz koruma sistemine geçiş yapar. Aslında, minyatür devre kesiciyi soket çıkışlarının önlerine entegre ederek, minimum kablolamalı panolar yalnızca artık akım devre kesicisi gerekli olduğu için monte edilebilir (yukarı akışta kurulmamışsa). Ayrıca, anahtarı ön tarafa sabitleyerek, GEWISS, DIN üzerindeki yeni anahtarlar için yeterli alanın olmadığı tüm durumlar için çözümü temsil eden kendinden korumalı bir soket çıkışı sunarak, herhangi bir uygulamanın uygulanmasını mümkün kılar. raylar (ayrıca mevcut panolarda). Sigortalı modellerde sigorta erişimine ve kullanımına bağlı yenilikçi teknik çözümler kullanılır. 16-63A arasındaki tasarım koordinasyonu ve 16-32A boyutları için birleşik boyutlar, aynı QDIN panolarını ve aksesuarlarını kullanan nitelikli kurulumlara izin verir; önceki GEWISS SBF serisi ile mükemmel bir şekilde değiştirilebilirler.
[button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button] Automika - Devre kesici korumalı Küçük bir devre kesicinin soket çıkışının ön kısmına entegrasyonu yükü ayrı ayrı korur, panolardaki boşlukları azaltır. Hattın her bir aşaması için kontrol LED'leri ön tarafa entegre edilmiştir ve anahtarın çalışma durumunu ve voltajın varlığını gösterir. Devre kesici, harici kontrol kolu kullanılarak doğrudan sıfırlanabilir. Döner anahtar ve sigorta korumalı Yenilikçi sigorta tutucu sistemi, kapıyı dönüşü engelleyen bir vidayla açarak sigortaları otomatik olarak tabandan çekmeyi mümkün kılar. Öne entegre sigorta tutucu sistemi, tüm sigortaları çıkarır ve eşzamanlı olarak izole eder, erişim ve kontrol ve bakım işlemlerini kolaylaştırır. Otomatik emniyet kapatma mekanizması, kapı tamamen kapanmadığında, şalter ayırıcısının devreye girmesini önler; kilitleme fonksiyonu kapının açılmasını önler ve IP derece korumasını garanti eder. Döner anahtar ile Kol, toz birikmesini önlemek ve ergonomik bir tutuş sağlamak için tasarlanmıştır. Kol daha fazla güvenlik sağlamak için ayrıca AÇMA / KAPAMA pozisyonunda da kilitlenebilir. AC3 kategorisindeki anahtar ayırıcı, yüksek endüktif yükleri kontrol ederken de yüksek elektrik performansı ve kullanım ömrü garanti eder. Ön menteşeli açıklık, kablolamayı ve bakımı kolaylaştırır.
Facebook
Twitter
LinkedIn