HARTING E-Mobilite Ortağı

HARTING, E-Mobility ve yenilenebilir enerji kullanımını birleştiriyor.

E-Mobility, yenilenebilir enerji kullanarak, CO2 ve ince toz emisyonlarından tasarrufta maksimum potansiyel sunmaktadır. Güvenilirlik, enerji üretimi, dağıtımı ve kullanımı için bir numaralı gerekliliktir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

HARTING, Well to Wheel tedarik zincirinin tamamı için sağlam, güvenilir ve kullanıcı dostu çözümler sunar.

HARTING, Kurulum Teknolojisi, Cihaz Bağlantısı ve Akıllı Ağ Altyapısı üçlüğümüzden, güç, sinyal ve veri iletimi için uygun ürünler sunmaktadır. Endüstriyel konektörlerimiz, Ethernet switch’lerimiz ve şarj fişlerimiz ve prizlerimiz, enerji üretimi uygulamalarında, dağıtım şebekelerinde ve elektrikli araçlar için şarj arayüzünde sayısız şekilde kullanılmaktadır.

Ancak sürdürülebilirlik şarj istasyonunda başlamıyor: Yenilikçi konseptlerinin, bileşenlerinin, müşteriye özel tekliflerin ve uzun yılların deneyiminin gücüyle HARTING, tüm türbin zincirleri için teknolojik bir ortaktır – rüzgar türbinleri, trafo istasyonları kullanılarak yenilenebilir enerji üretimi dahil ve havai hatların yanı sıra standart ve hızlı şarj istasyonları. Bu nedenle, enerji ve mobilite konusunda devam eden geçişler geleceğe odaklanan anlamlı bir şekilde bağlantılıdır.

www.maxelendustri.com
www.maxelendustri.com

Tüm soru ve görüşleriniz için info@maxelendustri.com adresinden veya +90 216 540 5432 sabit numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılarımızı Okudunuz mu ?

blank
FİNDER

Finder 7L Serisi Led Işıklar

Finder 7L Serisi LED ışıklar raflara veya metal dolaplara kolayca yerlenebilir ve özel iş gereksinimlerinize bağlı olarak hareket ettirilebilir. Finder 7L Serisi LED ışıklar, tipik olarak

İçerik Sayfası »
blank
Wago

Wago Ana Bayi

Maxel Endüstri 10 yıllık satış tecrübesiyle sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli wago kullanıcıları ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kuruluşundan itibaren elektrik malzeme satış konusunda

İçerik Sayfası »
Satın Alma Anlaşması
Kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.
Proje Fiyatları
Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır.
Sevkiyat
Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur.
Previous
Next

E-Bülten’e Kayıt Olun

Sürpriz Hediyeler Sizi Bekliyor…