Lenze Washdown AC Sürücü Ürününe Genel Bakış

Lenze Washdown AC Sürücü Ürününe Genel Bakış

Lenze SMV Inverter Sürücü  ince otomatik olarak ayarlanmasını sağlayan tüm motorlu uygulamalar için kapsamlı bir çözümdür ve tüm fiziksel kompakt bir pakette, düşük hızda çalışması ile birlikte hızlı, dinamik tork tepkisi kazanırlar.

Bu seri, konveyör, gıda üretim hatları, pompa sistemleri vb. Gibi düzgün çalışma için zamanında hız ve tork kontrolünün zorunlu bir gereklilik olduğu motorla ilgili uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır.  AC Sürücü Pazar üreticileri birbirlerine karşı boyun-to-boyun gidiyor, son derece rekabetçi bir biri haline gelmiştir. SMV, diğerlerinden sadece temel özellikleri ve nitelikleri ile değil, aynı zamanda teknik desteği ve iki yıl garantili olmasıyla dikkat çeken bir çözümdür. Sürücünün en son özelliklerine gelince, cihazın çok amaçlı kullanım için tasarlandığı bilinmelidir, bu nedenle piyasa uygulamaları açısından oldukça fazla esnekliğe sahiptir. Performansla başlayarak, SMV 4 farklı çalışma modu sunar; V / Hz, gelişmiş V / Hz, 60: 1 hız aralığında Vektör Hız Kontrolü ve Vektör Tork kontrolü. Dinamik bir tork tepkisi ve karmaşık otomatik ayarlama sağlamanın yanı sıra, sürücü 16 programlanabilir bölüme sahip bir sıralayıcı içerir. [button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button] Sürücünün esnekliği, 120V / 240V'de 1 faz / 3 faz bağlantılarında sorunsuz çalışabilmesine olanak tanıyan geniş destekli voltaj aralığı ile görülebilir. Ambalaj, kesintisiz üretkenlik için, zorlu endüstriyel ortamda kullanılmak üzere tasarlanmış endüstriyel sınıf NEMA tip 1'dir. Sadeliği AC Sürücü , bir terim EPM'de toplanabilir. Elektronik Bellek Modülü veya EPM, Lenze'nin hedefin tek bir sürücü ya da yüz olması halinde, zamanlanmış güncellemelere vereceği cevaptır. Bir montaj hattı veya endüstriyel ünite EMP uyumlu sürücülerle donatılmışsa, herhangi bir sürücünün yükseltilmesi / değiştirilmesi için kapsamlı bir yeniden programlama veya yapılandırma gerekmez. Önceden programlanmış EPM'ye basitçe takmak, sadece saniyeler içinde hile yapardı. İşte öne çıkan sürücünün özelliklerinden bazıları:
  • İki bağımsız hızlanma rampası
  • Gelişmiş başlangıç ​​için Sabit Hızlanma Artışı, 500 Hz çıkış frekansı
  • DC enjeksiyon ve akı frenlemesi
  • Tuş takımı, kayan nokta düzenleyici vb. İle kapsamlı kontrol
  • Proses kontrolü için PID modları
  • Tüm birincil elektrik parametrelerinin gerçek zamanlı izlenmesi
  • Düşük ve Yüksek DC bus koruması
Başlangıç ​​Torku Yıkanan AC Sürücü Tüm talepleri döner talep ile güçlendirmek için olağanüstü bir başlangıç ​​torku sunar. Örneğin, SMV sürücüsü% 195 tork yükünde başlatıldığında, tüm zımbayı teslim etmek için 50 Hz'ye çıkarken yalnızca 8 saniye sürer. Hızlı Hızlandırma Gelişmiş bir motor kontrol algoritması, motorun performansını daha da arttırır ve dan elerate sadece 33 saniyede 0'dan 100% hız! Bu, başlangıç ​​süresini hızlandırarak üretim maliyetlerini azaltabilen oldukça arzulanan bir özelliktir. Dinamik Hız Yönetmeliği Endüstriyel yükler “şok edici” doğasıyla bilinir. Bazen, istenen cevapta üretilemeyen bir tork talep ederler. Bu, şok yüklerini verimli bir şekilde ele alan ve sadece 15 saniyede% 100 şoktan kurtulan SMV AC sürücüler için geçerli değildir . İletişim Ara bağlantı, verimliliği arttırmayı amaçlayan tüm dijital ürünler için zorlu bir gereklilik haline geldi. Washdown AC Sürücüler ayrıca ana taşıyıcıya da atladılar ve basit kurulum arayüzleri üzerinden uzaktan izleme ve kontrol sağladılar. Sürücü, günümüzün çoğu protokolü gibi iletişim kurabilir.EtherNet / IP, DeviceNet, ProfiBus, CANopen, vb. Bu, sürücülerin kolayca dağıtılmış bir kontrol sistemine entegre edilebileceği ve uzak kanallardan sağlam bir kontrol sağlayabileceği anlamına gelir.
Facebook
Twitter
LinkedIn