Leuze Elektronik Ürünlerinin Tutarlı Özellikleri

Leuze Elektronik Ürünlerinin Tutarlı Özellikleri

Tutarlılık, endüstriyel alanda uzun zamandır aranan bir özellik olmuştur, çünkü tek bir ürün birden fazla yere kurulur.

Ancak bir endüstri belirli bir elektronik firmasından birkaç ürün tedarik etmeye karar verdiğinde işler daha da karmaşıklaşıyor. Tüm mühendislerin bir bölümü, her ürünün düzenli olarak bakımını kendi belirtilen şekilde yapmak için ayrılmak zorunda kalacak ve böylece gereksiz yere para, zaman ve insan gücü kullanımına neden olacaktır. Üstün algılayıcıları ile tanınan Leuze Electronic , 50 yılı aşkın deneyime sahip olan pazarda önemli bir oyuncu olarak kendini kanıtlamıştır . Ürün yelpazesi basit anahtarlama sensörlerinden veri iletim sistemlerine ve görüntü işleme çözümlerine kadar çeşitlilik gösterir. Cihazlar, optik, ultrasonik, RFID, vb. Gibi çeşitli prensipler üzerinde çalışır. Bir ürününün her birinin, birbiriyle uzaktan bile bağlantılı değil, tamamen doğru olmayan özelliklere ve özelliklere sahip olacağını düşünebilir. [button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button] Tüm ürünler, tutarlı bir şekilde etkili performans sağlayan “daha ​​akıllı ürün kullanılabilirliği” ilkesini izler. Tutarlı özellikler:
 • Kolay Kullanım
Montaj veya hizalama gerektiren ürünlere bu etiket verilir. Leuze, çok yönlü akıllı sabitleme konsepti ve aynı zamanda hizalamayı basit ve anında yapan aydınlık ışık spotu gibi teknolojiler geliştirmiştir. Bu özellikler Leuze Electronic donanımının çoğunda bulunabilir ve standart bir işletim prosedürüne sahiptir.
 • Güç rezervi
En güçlü sensörler bile, eğer bir kir lekesi işlevselliğini engelleyebilir ve çalışmasını engelleyebilirse, kullanılamaz. Leuze Electronic , cihazın en zorlu endüstriyel ortamlarda bile maksimum işlevi sürdürmesini sağlamak için bir dizi güçlü teknik kullanır. Bu, masaya daha fazla esneklik ve etkinlik getirir.
 • Kullanılabilirlik Kontrolü
Kirlenmiş sensörler tüm sistemi durdurabilir. Uyarı mesajları vermek gibi önleyici adımlar atan cihazlar, operatörlerin iyileştirici adımlar atmalarına izin veren bu gibi durumlar için idealdir. Sensörler, herhangi bir otomasyon endüstrisinde büyük önem taşımaktadır ve faaliyetlerindeki herhangi bir süreksizlik, şirket çalışma saatlerinde verimlilik ve karlara mal olabilir.Leuze Electronic , sistem mühendislerine arıza teşhisi yapmaları ve hataları gidermeleri için yeterli zaman sağlayan akıllı uyarı veren sistemlere sahiptir.
 • modularization
Her sektörün kendine özgü bir gereksinimi vardır. Bazen başkaları ile örtüşürler, bazen tamamen benzersizdirler ve bir türdürler. Üreticiler elbette benzersiz durumlar için önceden ürün üretemezler. Ancak, bu sorunu aşmanın bir yolu, tüm ürünler için modüler bir yaklaşım izlemektir. Leuze Electronic donanımı tam olarak bu prensip üzerine inşa edilmiştir ve bu sayede ürünlerin uygulamaya göre güçlendirilmesine izin verilmektedir.
 • Bağlantı
Minik işleminden bağımsız olarak bir sensör, gerçek zamanlı verileri sunucuya aktarabilmeli ve böylece ilgili adımlar anında gerçekleştirilebilmelidir. Fakat bugün, endüstriyel dünya, her biri bir satıcı tarafından kendi kolaylığı için geliştirilen çeşitli arayüz ve protokollerle doludur. Bununla birlikte,  Leuze Products , fieldbus protokollerinin tümü olmasa da çoğunu destekleyerek daha büyük bir sistem içinde rahatça oturuyor. Leuze Ürünleri, sağlamlıkları, etkinlikleri ve geniş kullanılabilirliklerinden dolayı aşağıdakilere monte edilmiştir:
 • Zincirleme sistemleri
 • Otomotiv sistemleri
 • Ambalaj endüstrisi
 • Makine aletleri
 • Robotik
 • Laboratuvar analizi
Facebook
Twitter
LinkedIn