S7-PLC – Contrinex

S7-PLC – Contrinex

 

Contrinex’in yeni fonksiyon bloğu kütüphanesi, IO-Link okuma / yazma modüllerinin RFID projelerine entegrasyonunu basitleştirir ve böylece mühendislik zamanını ve maliyetlerini azaltır.

Bu kütüphane, Simatic S7-1200 / S7-1500 veya eşdeğer bir PLC ile iletişim için gerekli tüm işlevleri kapsar. Kullanıcı, gerekli IO-Link fonksiyon bloğunu ilgili ağa sürükleyip bırakabilir ve orada saklayabilir. Bu kadar hızlı ve kolay.

[button id=”” style=”filled” class=”” align=”center” link=”https://maxelendustri.com/iletisim/” linkTarget=”_self” bgColor=”accent3″ hover_color=”accent3″ font=”24″ icon=”mail-send” icon_placement=”left” icon_color=””]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…[/button]

Contrinex, ScanUID, ScanUSER, READ_HF, WRITE_HF ve ANT_ON / OFF gibi temel RFID komutlarının hızlı bir şekilde uygulanması için bir dizi kullanımı kolay, basitleştirilmiş fonksiyon bloğu (SFB) geliştirmiştir. SFB’ler genellikle daha fazla dokümantasyon olmadan atanabilir, bu da programların geliştirilmesini ve sürdürülmesini kolaylaştırır.

Facebook
Twitter
LinkedIn