Siemens Endüstriyel Tablet PC – SIMATIC IPT1000

Siemens Endüstriyel Tablet PC – SIMATIC IPT1000

Dublaj engebeli, kullanışlı ve bir güç merkezi SIMATIC IPT1000 çizgi bir üst olduğunu endüstriyel Tablet PC den Siemens , modern fabrikasında gereklerine ayak uydurur.

Tablet, birkaç tüketici seviyesi dizüstü bilgisayarla karşılaştırılabilir pratik işlevsellik ve yüksek CPU verimi özelliğine sahiptir ve size tesis katında ilerlerken size güçlü bir asistan sağlar.
 • Intel Core i5 Skylake CPU: işlemci, yoğun grafiklerin yanı sıra karmaşık görevler için benzersiz performansı garanti eder
 • Endüstri Uyumlu: Tablet, çevrenin zorlu koşulları dikkate alınarak tasarlanmıştır. “Made in Germany” etiketi en üst düzeyde güvenilirlik sağlar ve devamlılığı arttırır.
 • Yapılandırılabilir fonksiyon tuşları: Program işlemleri, birleşik görevlerin akışkanlıkla yapılmasını sağlamak için belirli tuşlara atanabilir.
 • İkili kullanım: iyi tasarlanmış arayüz ve yerleştirme istasyonu, tabletin ofis ortamlarında kullanılmasını sağlar.
[button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button] SIMATIC ITP1000 personelini, üretim alanlarında çalışan ölçülmesi ve pratik bir yol arkadaşı test veren mobil bilgisayar dünyasında yeni bir ufuk açmaktadır. Tablete sayesinde, artık günden güne izleme ve kontrol görevleri için kablo tabanlı iş istasyonu güvenmek zorunda. Yüksek hareket kabiliyeti, tabletin en önemli avantajlarından biridir ve aynı zamanda bünyesinde çeşitli panelleri kontrol etmek için bir adım daha alınabilir. Bilgi alınabilir, ve web tabanlı SCADA arayüzleri fabrikada üzerinde tam kontrol varsaymak kullanılabilir. SIMATIC ITP1000, boş sözler üzerinde durmaz ve veri yoğun sonuçlar sağlama yeteneğine sahiptir. Üstün Intel işlemcisi, en zorlu uygulamaları çalıştırırken, iş süreçlerinizi kolaylaştırırken ve işyerinde esneklik sağladığında bile mükemmel performans sunmasını sağlar. Spesifikasyonların kısa bir özeti aşağıdaki gibidir:
 • Intel Core i5 Skylake İşlemci
 • Windows 7 ve 10 için TPM 2.0 Desteği
 • Kapasitif dokunuşla 10.1 ”1280x800 ekran
 • Genişletilebilir RFID, Kamera ve Barkod
 • 6 programlanabilir fonksiyon tuşu
 • Yerleştirme istasyonu
 • WiFi 802.11 a / b / g / n, Bluetooth 4.0, USB 3.0, Gbit LAN ve Seri İletişim arayüzleri

ÖZELLEŞTİRME

Tablet, sık kullanılan görevleri tek bir dokunuşla yürütmek için kullanılabilecek altı adet kolayca yapılandırılabilir fonksiyon tuşuyla birlikte gelir. Bu, duyarlılığı arttırır ve iş verimliliğini arttırır. Ayrıca, tabletin donanım bileşenlerini performans gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde yapılandırabilirsiniz. RAM, SSD sabit disk ve kameralar, barkod tarayıcılar vb. Gibi parametreler sizin özel ihtiyaçlarınıza göre yapılabilir.

YATIRIMIN KORUNMASI

SIMATIC IPC1000, Almanya'da Industrial Tablet PC'nin geliştiricisi ve üreticisi olan Siemens'in güvenilir ismini taşıyor. Siemens ürünleri içerisinde dayanıklılık her zaman tartışılmaz hale geldi ve şirket bir tasarımı onaylamadan önce bileşenlerinde çok sayıda stres testi gerçekleştirdi. Bu, piyasada benzeri görülmemiş olan geleneksel garantiyle birlikte dokuz yıllık bir destek süresi ile desteklenir. Bu, yatırımınızın uzun süre boyunca işlevsel kalmasını sağlar ve başka bir cihaza geçmeden önce geniş bir kar marjı elde etmenizi sağlar.

İYİ TASARLANMIŞ ARAYÜZ

Siemens, tekerleği yeniden icat etmedi ve tabletin işyerine hızlı entegrasyonunu sağlamak için en iyi endüstriyel uygulamalara güveniyor. Industrial Tablet PC, en son teknolojileri, iyi bilinen sistemleri ile birleştirir. Kablosuz iletişim yoluyla gerçekleşir Bluetooth ve WLAN kablo bağlantısı da 1 Gbit LAN Arayüzü aracılığıyla bir seçenek ise,. Kullanılabilir diğer uzantılar arasında 2x USB bağlantı noktası, 1x SD kart yuvası ve benzeri bulunur. Tam bir teknik özellikler tablosuna buradan ulaşabilirsiniz .

İKİLİ İŞLEVSELLİK

Bunun bir Tablet PC olması otomatik olarak ofis ortamındaki tüm büyük işler için uygun olmadığı anlamına gelmez. Siemens, ergonomi sorununu etkisiz hale getirebilen, başka bir bilgisayara geçmeden kağıt işleri ile ilgili diğer işleri yapmanıza izin veren bir yerleştirme istasyonu aksesuarı sağlar. Buna ek olarak, gerektiğinde, ITP1000'i SIMATIC WinCC ve TIA Portal Yazılımı ile birlikte cazip bir fiyatla satın alabilirsiniz, bu sayede tesis görselleştirme için ideal bir çözüm sunar.
Facebook
Twitter
LinkedIn