Siemens S7-300 – Ürün Demosu

Siemens S7-300 – Ürün Demosu

Siemens  denetleyicilerin SIMATIC hattı otomasyonu gereksinimleri geniş bir yelpazede için tasarlanmış etkileyici bir portföy oluşur.

SIMATIC serisi, duruma göre ölçeklenebilirlik sunan temel, gelişmiş, dağıtılmış ve yazılım denetleyicilerinden oluşur. Siemen'in Tamamen Entegre Otomasyon (TIA) Portalı ile entegrasyonları, sadece otomasyon çözümlerinin geliştirilebileceği kolaylığı arttırıyor. SIMATIC S7-300 evrensel kontrolör modüler bir tasarıma sahiptir ve modüllerin iyileştirilmesi yoluyla birden fazla uygulama uyuyor. [button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button] Modüller şunları içerir:
  • Değişken performans gereksinimleri için CPU'lar
  • Dijital veya analog I / O'lar için sinyal modülleri
  • Farklı teknolojik fonksiyonlar için fonksiyon modülleri
  • Tümleşik ağ işleme için iletişim işlemcileri
  • İhtiyaca göre güç kaynağı modüllerini yükleyin
Tüm S7-300 kontrol cihazları IP20 sınıfı muhafazalarda bulunur ve fanlar olmadan tamamen çalışır durumdadır. İletişim iletişimi SIMATIC teknolojisinin temel taşlarından biridir ve bu nedenle birkaç S7-300'ün ağı PROFIBUS kablolarıyla yaygın olarak desteklenmektedir. SIMATIC S7-300 aşağıdaki özellikleri barındırır: Verimli Mühendislik SIMATIC kontrol cihazlarının kesintisiz entegrasyonu, sistem içerisinde tutarlılık ve tutarlılık sağlar. Bu üniform işlem felsefesini ve evrensel fonksiyonların kolayca kullanılmasını sağlar. Güvenilir Teşhis Entegre sistem teşhisi, devreye alma sürelerini kısaltır. Hatalar, web sunucusu içinde ve ayrıca HMI'nın kolay ve zamanında düzeltilmesi için görüntülenir. Yenilikçi tasarım Modüler tasarım, kısa sürede ve tüm altyapının değiştirilmesine gerek kalmadan yeteneklerde genişleme sağlar. Entegre Teknoloji Sayma ve ölçüm görevleri, hareket kontrolü vb. İçeren karmaşık fonksiyonlar SIMATIC'in teknoloji işlemcileri içinde mevcuttur. Güvenlik ve Güvenlik Siemens, müşterilerinin bilgisinin değerini biliyor ve bu nedenle hassas verilerin kopyalanmasına ve manipülasyonuna karşı kapsamlı bir güvenlik sistemi uyguladı. SIMATIC S7-300 üç versiyonu normal, F ve Outdoor mevcuttur. Normal olan düşük ve orta seviye performans için çok uygundur ve ondan beklenen tüm görevleri yerine getirir. S7-300F, güvenilirliğin en önemli olduğu arıza emniyetli modüllere sahip emniyetli otomasyon sistemleri için tasarlanmıştır. Son olarak, dış ortam koşullarını ele almak için en iyisi olan S7-300 Outdoor. Kontrolör genişletilmiş mekanik koruma ile inşa edilmiştir ve madencilik, kimyasal, petrol ve gaz vb. Alanlarda kullanım için idealdir.
Facebook
Twitter
LinkedIn