Siemens Simatic HMI Pro: Verimliliği Yeni Bir Seviyeye Almak

Siemens Simatic HMI Pro: Verimliliği Yeni Bir Seviyeye Almak

Simatic HMI Pro , güvenilirlikten üretkenliğe ve sağlamlığa kadar alanda karşılaşabileceği her yönü kapsayan çok yönlü bir endüstriyel arayüz çözümüdür. 

Simatic serisi tarafından sunulan ürünlerden biri,kontrol kabini tarzı izlemeyi ortadan kaldırmak, görselleştirmeyi ve otomasyonu daha kolay bir seviyeye çıkarmak için tasarlanmış HMI Comfort Panel'dir. Simatic HMI Konfor paneller görselleştirme yoğun olduğu, özellikle de, bu şekilde üst seviye uygulamalar için sağlam bir temel temin yüksek performans ve özelliklerin yanı sıra, çok sayıda entegre arayüzlerle çivili, geleneksel güvenilirlik ile desteklenmektedir. Siemens , performans değişkenlerini büyük ölçüde geliştirdi ve panellere birçok ilave getirdi. [button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button] Bunlar şunları içerir:
  • TIA Portal v14 ile uyumlu proje planlaması.
  • Emniyet fonksiyonunun uzatma üniteleri ile entegrasyonu
  • Gelişmiş işlevler için düğmeler, acil durum göstergeleri, USB arabirimi vb. Gibi çok çeşitli işletim öğeleri
  • Etiket tutucusu, ekleme plakası ve lens kapağı ile basitleştirilmiş etiketleme.
Yeni ve geliştirilmiş IP65 korumalı Simatic HMI Konfor Panellerine ek olarak, Siemens , güçlü uygulamaların artan talebini karşılamak için endüstri için tasarlanmış geliştirilmiş panel PC'ler sunmaya da başladı . 15-22 inçlik ekran köşegenlerine sahip Simatic IPC477E'nin donanım performansı açısından sunabileceği çok şey var:
  • Intel Core i-işlemcisi
  • 3x gigabit Ethernet
  • 4x USB 3.0
  • 3x COM arayüzleri
Siemens , uzatma üniteleri sunarak , HMI ürün grubunun olanaklarını çoğaltmıştır. Kurulum adaptörü, klavye tepsisi IP65 dereceli klavyeler vb. Gibi bileşenler, gereksinimleri ihtiyaca göre özelleştirebilir. Bu kolaylık ve kullanım kolaylığı, Simatic HMI Konfor Panellerini daha da değerli kılan basit kurulum ve devreye alma ile desteklenir .
Facebook
Twitter
LinkedIn