Siemens Simatic KP400 HMI

Siemens Simatic KP400 HMI

KP400

Simatic HMI Panelleri yıllardır endüstriyel izleme ve kontrolün ön saflarında yer almakta ve etkin ve sağlam yapılarıyla bilinmektedir.

Sadece yenilikçi bir tasarıma sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda yüksek performansları pazarın tüm sektörlerinde uygulanabilir hale getirir. Simatic WinCC tarafından desteklenen paneller, herhangi bir endüstriyel işyerinde çok sağlam bir bileşendir. HMI Panelleri TIA Portal olsa sezgisel yapılandırılabilir ve aynı tasarıma izleyin. Bu, her türlü uygulama için onları ölçeklendirilebilir yapar. İstenilen uygulama için ekran boyutunu seçmek ve birkaç detayı değiştirmek, projenizin başlamasını sağlayabilir. Aynısı, istediğiniz gibi ölçeklenebilen bir yazılım için de geçerlidir. Simatic ürünleri, uzun vadeli yatırımlara değer verir ve programları en son teknolojiye göre tutmak için kolay geçiş teknikleri sağlar. [button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button] Simatic HMI panel ailesi şunları içerir:
  • Simatic HMI Konfor Panelleri
  • Simatic HMI Temel Panelleri
  • Simatic HMI Mobil Paneller
  • Simatic HMI Anahtar Panelleri
konfor-paneller-4-inç cihazlar-800.jpg Simatic HMI Comfort Paneller , görsel olarak zorlu ve zengin işlevsellik gerektiren uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tüm Simatic HMI Konfor Panelleri, 4 ”ila 22” arasında değişen geniş ekranlı ekranlara sahip üst düzey işlevler sunar. Yüksek çözünürlüklü ekranlar Simatic Comfort Paneller% 40'a kadar daha fazla görselleştirme alanı sunar ve karmaşık işlem ekranlarının tasarlanıp uygulanmasına izin veren geniş ekran formatını takip eder. Yüksek çözünürlüklü ekranlar 16 milyon rengi destekler ve 170 derecelik bir okuma açısına sahiptir. Bu özellikler, performansın asla ekranın okunabilirliğinden etkilenmemesini sağlar. Yenilikçi GUI Yepyeni, yenilikçi bir Grafik Kullanıcı Arayüzü, hem görsel kalite hem de kaygan performans açısından makinenin çalışması ve izlenmesi için yeni yollar açmaktadır. Entegre yüksek kaliteli işlevsellik Simatic HMI Comfort Paneller sadece görsellerle iyi değil , performansta da mükemmeller . Ekran boyutundan bağımsız olarak, Comfort Panel cihazları, kullanıcıya kolay erişim sağlamak için VB scriptleri, arşivleri ve çeşitli diğer izleyicileri sunar. Ek olarak, cihazla ilgili tüm sorunları HMI'ye doğru okuyabilen bir sistem teşhis bilgisi vardır; Daha önce sadece harici bir cihaz aracılığıyla mümkün olan bir şey. Verimli Enerji Yönetimi Standart PROFIenergy protokolünü kullanan paneller, fazlalık yüklerin kesilmesini ve aynı zamanda enerji değerlerinin izlenmesini destekler. Bu, enerji tasarrufu için Rahatlık Panellerinin bağlantısının kesilmesine izin verir. Ancak, bir elektrik kesintisi durumunda, paneller devam eden tüm işlemleri uygun şekilde sonlandırmak ve gerekli verileri yedeklemek için yeterli enerji depolar. Bu, yedekleme ihtiyacını ortadan kaldırır ve aksi takdirde pillere harcanacak maliyetleri düşürür. Sert Ortamlara Uygun HMI Comfort Paneller çok çeşitli koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 7 inçten itibaren, cihazlar bir alüminyum cepheye sahiptir ve patlayıcı alanlarda kullanım için onaylanmıştır. Kolay Proje Transferi HMI projeleri, PROFINET / Ethernet protokolünü kullanarak standart kablolarla panellere kolayca taşınabilir . Özel bir kablo gerekmez. Yapılandırma sırasında cihaz ayarları yapılabilir, proje verileri ve ayarları sistem kartında saklanır. Bu sistem kartı daha sonra benzer panellerle diğer panelleri devreye almak için kullanılabilir. Simatic KP400 Comfort , Comfort Panel ailesinin bir parçasıdır ve mekanik anahtarlar olmadan çalıştırılamayan yerlerde yüksek kaliteli görsel performans sunar. KP400 Konfor Paneli aşağıdaki özellikleri içerir:
  • 4 ”dokunmatik + tuşlar
  • Geniş ekran TFT, 16 milyon renk ve LED arka ışık
  • 480x272 çözünürlük
  • Kontrol ekranı olarak dokunmatik ekran ve membran ped işlevi
  • 4 MB kullanılabilir bellek
  • WinCC Comfort V11 + ile yapılandırılabilir
Bu teknik farklılıkların yanı sıra, KP400 Konfor Paneli , yukarıda belirtilen tüm fonksiyonları ve özellikleri bir araya getirir ve sınırlı alana sahip bir ortamda performansa bağlı izleme ve kontrol için mükemmel bir seçimdir.
Facebook
Twitter
LinkedIn