WAGO Ailesine Katıldık

WAGO Ailesine Katıldık

Maxel Endüstri Wago Bayisi Olarak Hizmetinizde
Kurumsal hizmet anlayışı ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda, WAGO bayi olduğumuzu iletmekten memnuniyet duyarız. Endüstriyel açıdan ve elektrik ile elektronik dünyasında ürün ile beraber müşterilerimize çözüm odaklı hizmeti daha geniş yelpazede sunuyoruz. Wago elektrik bağlantıları konusunda bileşenler ve merkezi bulunmayan otomasyon açısından, elektronik bileşenler üreten bir Alman kökenli şirkettir. Uluslararası çapta hizmet sağlayan ve kurumsal kalitesiyle öne çıkan firma olarak biliniyor.

Kurumsal Hizmet ile Maxel Endüstri

Kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda Maxel Endüstri olarak sizleri elektrik ve elektronik dünyası için en iyi hizmeti sunuyoruz. Ele aldığımız ürünler dünya çapında güçlü markalar kapsamında sizlere ulaştırılmaktadır. Pek çok farklı ürün ile beraber farklı alanlar için çözüm odaklı müşteri memnuniyeti sağlamış durumdayız. Özellikle Wago gibi güçlü marka bayisi olarak uluslararası kalite standartları doğrultusunda, sizlere en iyisini sunmak için destek vermeyi sürdürmekteyiz.
WAGO Bayisi Olarak Farklı Hizmetler

Pek çok alanda verdiğimiz hizmet doğrultusunda sizlere daha iyilerini sağlamak için ar-ge çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle Wago bayisi olarak değişik ürün ile alanlar açısından yelpazemizi genişletmiş durumdayız.
– Ray klemens, – Buat klemens,- Pcb klemens,- Konektörler,- Etiketler,- Röle grupları,- Ethernet switchler,- Sinyal çeviriciler,- Sensörler,- Aktüatör kutuları,- Aydınlatma ürünleri,- Otomasyon sistemleri,- Akım trafoları,
Bu gibi daha pek çok farklı ürün ile alan açısından sizlere en iyi çalışmaları sunuyoruz.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn