Weidmüller IP20 ve IP67 IO-Link Master Modüllerini Piyasaya Sürüyor

Weidmüller IP20 ve IP67 IO-Link Master Modüllerini Piyasaya Sürüyor

Weidmüller IP20

IP20 ve IP67 IO-Link Modülleri , Weidmüller'in zaten etkileyici ürün portföyünün en yeni sürümüdür. Yeni ana modüller, sensör ve aktüatörlere / sensörlerden veri aktarımı için IEC 61131-9 açık standart seri iletişim protokolüne sahiptir.

Sonuç olarak, Weidmüller , işlemlerin şeffaflığını sensör aktüatör seviyesine kadar büyük ölçüde artırdı, makinenin çalışma süresini önemli ölçüde geliştirdi ve tanılama işlemlerinin daha verimli yapılmasını sağladı. [button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button] IP20 ve IP67 IO-Link Usta Modülleri tüm yapılandırmalar web tabanlı portal üzerinden işlenir son derece basit ama sezgisel kullanıcı arayüzü, paketi. Bu, kullanıcıların herhangi bir ek yazılım kullanmadan her türlü değişikliği ve uzaktan testi yapmasını sağlar. Ek olarak, modüller kullanıcıların harici kontrolörlere ihtiyaç duymadan simülasyon gerçekleştirmelerine izin vererek devreye alma işleminin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar. IP20 ana modül , diğer modüller tarafından sağlanan 200mA kıyasla ES kanal başına 500mA sağlayan diğer endüstri mevcut IO-Link modülleri ile karşılaştırıldığında, bir rampalı yedek güç kaynağına sahiptir. IP67 ana modülü alanında ve örneğin sensör ve aktüatör arasındaki iletişimin gerçekleştirilmesi için dizayn edilmiştir:
  • 4x A tipi bağlantı noktaları
  • 4x B tipi portlar
Bu portların her biri giriş veya çıkış olarak yapılandırılabilir, oysa B tipi portlar 2,0 Amper'e kadar olan aktüatörlere bağlantılar yapabilir. Ayrıca, kullanıcılar akımı IO sistemine yükseltebilir ve ilave kablolama gereksinimlerini azaltabilir.
Facebook
Twitter
LinkedIn