100 Watt İletebilen İlk RJ45 Konnektörü

100 Watt İletebilen İlk RJ45 Konnektörü

Actassi S-One, endüstrinin 100 watt aktarabilen ilk RJ45 konnektörüne sahiptir. Elektrik altyapısını azaltmak, enerji tasarrufu sağlamak ve insanları korumak için bir çözümdür.

Actassi S-One yapısal kablolama çözümümüz Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (IEEE) tarafından Power on Ethernet (PoE) teknolojisi kullanılarak 100 watt güç iletme kabiliyeti nedeniyle onaylandı. Tanıma, endüstrinin 2018'de yürürlüğe girmesi planlanan standardın gereksinimlerini karşılayan ilk konektörünü vurgulamaktadır.

Schneider Electric'in Yapısal Kablolama Ürün Müdürü Felipe Martins Francisco, "Bu, PoE teknolojisindeki önemli bir gelişmedir ve Schneider Electric'in verimli, bağlantılı ve geleceğe yönelik çözümler sağlama konusundaki kararlılığını pekiştirmektedir." binalar daha akıllı hale gelir ve Nesnelerin İnterneti üzerinden bağlanan çok çeşitli teknolojileri içerir, yalnızca güç ihtiyacı artar. Geleceğin binalarını mümkün kılacak kritik altyapı teknolojilerini inşa etmenin ön saflarında olmaktan gurur duyuyoruz ”dedi. PoE, LED aydınlatma, IP telefonlar, kameralar, kablosuz erişim noktaları (Wifi) gibi elektronik cihazların ve yapısal kablolama sayesinde daha yüksek iletim kapasitesine sahip güçlerin kullanılmasına izin verir, dizüstü bilgisayarlar ve TV'ler gibi daha fazla tüketim gerektiren ekipmanların bağlanması mümkün olur. LCD. Aşağıdaki şekilde PoE teknolojisinin ilerleyişini doğrulamak mümkündür. Teknoloji, elektrik altyapısının kuvvetli bir şekilde azaltılmasını sağlar; çünkü aynı zamanda, enerjiyi taşımak için ağ kablosuyla ekipmanın Ethernet bağlantısından faydalanmak mümkündür, böylece cihazların bağlanabilmesi ve İstenilen zamanlarda devre dışı bırakılarak enerji tasarrufu ve güvenliği sağlanır, çünkü merkezi bir güç kaynağının oluşturulması elektrik çarpması riskini ortadan kaldırır. Actassi S-One RJ45, ağ bağlantısı için global portföyümüzün bir parçasıdır. Çözümler, donanım bağlantısı için ISO / IEC 11801 de dahil olmak üzere en gelişmiş uluslararası standartları aşacak şekilde tasarlanmıştır.
Facebook
Twitter
LinkedIn