2060 Smd Klemens Artık Daha Güçlü

WAGO, 2060 Terminal Blokları Serisi’nde yeni bir varyant sunuyor. Daha güçlü gövde malzemesi ve artan duvar kalınlığı, yeni varyantı özellikle sağlam hale getirir. Bu gövde ayrıca 1 mm daha uzundur ve entegre basma düğmeleri devreye girdiğinde yeni varyant mekanik stabilite sağlar.

Avantajları şunlardır: ince telli iletkenlerin otomatik ve manuel kablolama için daha sağlam tasarımı, en aza indirilmiş gölgeleme için daha parlak beyaz gövde ve orijinal varyantla aynı ped düzeni. 630 V’a (IEC) kadar nominal voltajlar için optimum elektrik özelliklerine sahip yalıtım malzemesinin yanı sıra, 4 mm veya 8 mm pim aralığına sahip 1, 2 ve 3 kutuplu varyantlarda mevcuttur.

 Katı iletkenler doğrudan takılabilir ve kullanışlı basmalı düğmeler tüm iletken tiplerinin bağlantısını ve çıkarılmasını kolaylaştırır.

LED uygulamaları ve diğer endüstriyel uygulamalar için idealdir

2060 Serisi SMD-Terminal Bloğu hattı, bir ve üç kutuplu varyantlar kazanarak ek PCB tabanlı LED aydınlatma ve elektroniğe özel basma düğmesi çalıştırma getiriyor. El ile lehimlenen PCB uçlarına emek tasarrufu sağlayan bir alternatif olan 2060 Serisinin basma düğmesi, sonlandırmayı kolaylaştırır ve kablolama hatası düzeltmesi için kaldırmaya izin verir – masraflı hurda / yeniden kablolama yok. Bu özellik aynı zamanda OEM’lerin kullanım ömrü dolan bileşenler için Energy Star gereksinimlerini karşılamasına da olanak tanır.

www.maxelendustri.com
www.maxelendustri.com

Tüm soru ve görüşleriniz için info@maxelendustri.com adresinden veya +90 216 540 5432 sabit numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılarımızı Okudunuz mu ?

blank
FİNDER

Finder 7L Serisi Led Işıklar

Finder 7L Serisi LED ışıklar raflara veya metal dolaplara kolayca yerlenebilir ve özel iş gereksinimlerinize bağlı olarak hareket ettirilebilir. Finder 7L Serisi LED ışıklar, tipik olarak

İçerik Sayfası »
blank
Wago

Wago Ana Bayi

Maxel Endüstri 10 yıllık satış tecrübesiyle sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli wago kullanıcıları ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kuruluşundan itibaren elektrik malzeme satış konusunda

İçerik Sayfası »
Satın Alma Anlaşması
Kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.
Proje Fiyatları
Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır.
Sevkiyat
Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur.
Previous
Next

E-Bülten’e Kayıt Olun

Sürpriz Hediyeler Sizi Bekliyor…