Endüstriyel uygulamalar için WAGO’dan Cat 6A RJ-45 Konnektörleri

WAGO’nun yeni Cat 6A RJ-45 konektörleri, endüstriyel uygulamalar için sağlam bağlantılar sağlamaya yardımcı olan metal bir gövdeye sahiptir. Bu ekonomik konnektörler, elektrik gürültüsüne ve parazite karşı ilave EMC koruması için 360° korumalıdır.

Endüstriyel sınıf RJ-45 konnektörleri, ETHERNET ve PROFINET fieldbus protokolleri için çeşitli yapılandırma seçeneklerinde mevcuttur: düz gerinim tahliyeli veya gerinim tahliyesiz ve gerinim giderme ile dik açı. Kablolama, önceden etiketlenmiş sonlandırmalar ve yalıtım deplasman konektörleri ile hızlı ve sezgiseldir.

WAGO’nun yeni Cat 6A RJ-45 konektörleri, endüstriyel uygulamalar için sağlam bağlantılar sağlamaya yardımcı olan metal bir muhafazaya sahiptir. Bu ekonomik konektörler, elektriksel gürültü ve parazitlere karşı ek EMC koruması için 360 ° korumaya sahiptir.

ETHERNET ve PROFINET fieldbus protokolleri için çeşitli konfigürasyon seçeneklerinde endüstriyel sınıf RJ-45 konektörler mevcuttur: düz gerilim azaltmalı veya azaltmasız ve gerilim azaltmalı dik açı. Önceden etiketlenmiş sonlandırmalar ve yalıtım yer değiştirmeli konektörlerle kablolama hızlı ve sezgiseldir.

www.maxelendustri.com
www.maxelendustri.com

Tüm soru ve görüşleriniz için info@maxelendustri.com adresinden veya +90 216 540 5432 sabit numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılarımızı Okudunuz mu ?

blank
FİNDER

Finder 7L Serisi Led Işıklar

Finder 7L Serisi LED ışıklar raflara veya metal dolaplara kolayca yerlenebilir ve özel iş gereksinimlerinize bağlı olarak hareket ettirilebilir. Finder 7L Serisi LED ışıklar, tipik olarak

İçerik Sayfası »
blank
Wago

Wago Ana Bayi

Maxel Endüstri 10 yıllık satış tecrübesiyle sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli wago kullanıcıları ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kuruluşundan itibaren elektrik malzeme satış konusunda

İçerik Sayfası »
Satın Alma Anlaşması
Kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.
Proje Fiyatları
Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır.
Sevkiyat
Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur.
Previous
Next

E-Bülten’e Kayıt Olun

Sürpriz Hediyeler Sizi Bekliyor…