Endüstriyel uygulamalar için WAGO’dan Cat 6A RJ-45 Konnektörleri

WAGO’nun yeni Cat 6A RJ-45 konektörleri, endüstriyel uygulamalar için sağlam bağlantılar sağlamaya yardımcı olan metal bir gövdeye sahiptir. Bu ekonomik konnektörler, elektrik gürültüsüne ve parazite karşı ilave EMC koruması için 360° korumalıdır.

Endüstriyel sınıf RJ-45 konnektörleri, ETHERNET ve PROFINET fieldbus protokolleri için çeşitli yapılandırma seçeneklerinde mevcuttur: düz gerinim tahliyeli veya gerinim tahliyesiz ve gerinim giderme ile dik açı. Kablolama, önceden etiketlenmiş sonlandırmalar ve yalıtım deplasman konektörleri ile hızlı ve sezgiseldir.

WAGO’nun yeni Cat 6A RJ-45 konektörleri, endüstriyel uygulamalar için sağlam bağlantılar sağlamaya yardımcı olan metal bir muhafazaya sahiptir. Bu ekonomik konektörler, elektriksel gürültü ve parazitlere karşı ek EMC koruması için 360 ° korumaya sahiptir.

ETHERNET ve PROFINET fieldbus protokolleri için çeşitli konfigürasyon seçeneklerinde endüstriyel sınıf RJ-45 konektörler mevcuttur: düz gerilim azaltmalı veya azaltmasız ve gerilim azaltmalı dik açı. Önceden etiketlenmiş sonlandırmalar ve yalıtım yer değiştirmeli konektörlerle kablolama hızlı ve sezgiseldir.

Facebook
Twitter
LinkedIn