Altivar Proses Geleceğin Endüstrisi için Yeni Frekans Çeviriciyi Modüle Edin

Altivar Proses Geleceğin Endüstrisi için Yeni Frekans Çeviriciyi Modüle Edin

2010 yılının başından bu yana, endüstri, 4. Endüstri Devrimi, İleri İmalat veya IoT (Endüstriyel Nesnelerin İnterneti) olarak da bilinen dijital dönüşümün etkisiyle bir devrime girmiştir. Bu yeni üretim şekli tek bir kavram olarak tanımlandı: makinelerle istihbarat arasındaki iletişimi sağlayan endüstriyel işlemlerin dijitalleştirilmesi, tüm üretim zinciri ve işletme sürdürülebilirliği için doğru analiz ve verimlilik artışı sağladı. Yapısı, fabrika katındaki makineler ve üretim süreçleri arasında bağlantı kurarak, bunları sensörlerle birbirine bağlayan, donanım, yazılım ve yazılımı birbirine bağlayan teknolojilerden oluşuyor. Bilgi akışındaki bu büyük artış, yeni bir üretim modelini karşılamak için enerjiyi birleştirdi. Bu yeni zorlukların üstesinden gelebilmek için endüstri daha küçük, daha hızlı ve daha esnek üretime geçti. Bu yalnızca mekanik modellerin taranması ve üretimin her aşamasında azaltılmasıyla mümkündür: tasarımdan eğitime, imalat ve bakıma. Frekans çeviricileri ailesi  Altivar Process'in  bu kavramdaki gelişimi hakkında düşündüğü ve 2019'da EcoStruXure'e bağlanabilirlik , mobilite, bulut ve analiz getiren yeni bir ürün teklifi sunuyor .
Altivar Süreç Ailesi

Altivar ™ İşlem Modüler

Proses performansını artırmak ve işletme maliyetlerini sadece bir modül ve standart aksesuarlarla azaltmak için tasarlanan yeni Altivar ™ Proses Modüler İnvertör , yeni invertör 110 kW ila 1200 kW güç aralığında ve 380 ila 690 V voltaj arasındadır. İle  Altivar ™ Modüler Süreci , bu tür su ve kanalizasyon, madencilik, mineral ve metal, petrol ve gaz, ve yiyecek ve içecek olarak endüstriyel uygulamalar için tüm avantajlarını ve ATV600 ve ATV900 özelliklerini yaşayacaksınız. Kullanımı, envanter yönetimi optimizasyonu, bakım ve yüksek güçte inverterlerin teslim edilmesini sağlar. Fakat Altivar Process ailesi Geleceğin Endüstrisinin yeni gereksinimlerini nasıl karşılıyor?
  • Bağlantı : Altivar ailesi boyunca yerleşik Ethernet ve tüm mimarilere kolay entegrasyon sağlar
  • Mobilite : Altivar'a her yerde, her zaman, tüm dijital ortamlarda bağlanmak için entegre bir Web Sunucusu ile.
  • Bulut : grafik invertör terminalinde görüntülenen QR dinamik kodlarıyla tüm üretim aktörlerine bağlamsal ve kişisel bilgilerin iletilmesi.
  • Analiz  : Tüm otomasyon mimarilerinde basit ve tescilli olmayan entegrasyonu (DTM) sayesinde bilgileri yönetim ve denetim sistemlerine iletin.
Altivar ™ Modüler Süreci komple bir çözümdür ve zaten standart aksesuar olarak içerir:
  • Dv / dt motor filtresi, ekranlı kabloyla 300 m uzunluğa ve ortak kabloyla 500 m uzunluğa sahip motor kablosu sağlar
  • Entegre giriş reaktörü ile harmonik azaltma
  • CEM Filtresine Elektromanyetik Girişimin Önlenmesi

Bakım Kolaylığı ve Servisler

Ekipmanın hafifliği ve çekmece işlevi gören güç modülünün değiş tokuş kolaylığı nedeniyle, Altivar ™ Proses Modülerinin önleyici veya düzeltici bakımı karmaşık değildir. Ürünün önündeki fana erişim de bir farklılıktır - değişimi yapmak için sürücüyü panelin içinden çıkarmaya gerek yoktur. İnvertörün panellerin montajında ​​uygulanması, farklı koruma dereceleri, kaplama türleri, renkler, kontrol, koruma, otomasyon vb.
Facebook
Twitter
LinkedIn