Contrinex Çözümleri

Contrinex Çözümleri

contrinex sensör

Birbirinden farklı çözümler ile etkin bir destek sağlayan Contrinex bünyesinde, her sektöre uygun ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler özellikle uluslararası çapta global açıdan farklı firmalardaki önemli sektörlerde düzenli olarak kullanılmaktadır. Endüstri 4.0 üzerinden entegre edilmiş uyumlu sistemler, yeni nesil teknolojiyi en iyi şekilde destekliyor. Bu doğrultuda kaliteli ve sağlam malzeme ile üretimi gerçekleştirilmiş sistemler, birleşmiş olduğu teknoloji ile konforlu bir kullanım olanağı tanımaktadır.

Contrinex Sensör Çözümleri

Özellikle kaynaklı yapılan zorlu koşullara en iyi şekilde direnme olanağı sağlayan sensör sistemleri, Contrinex Sensör çözümleri üzerinden destekleniyor. Bu konuda verilen destek pek çok avantajı sensör sistemleri üzerinden yanında getiriyor.

– Güçlü manyetik alanlar

– Yüksek sıcaklık

– Kaynak kıvılcımlar

– Partiküller

Bu ve benzeri zorlu koşullara karşı indüktif sensörler contrinex bünyesinde güvenli şekilde desteklenir. Akıllı çözüm yöntemleri üzerinden ar-ge çalışmaları ile üretimi gerçekleştirilen bu sensörler, kaliteli hizmet anlayışıyla her açıdan kusursuz bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Yanlış sinyaller üretmeden, kısa sürede arıza vermeden ve sık sık bakıma ihtiyaç olmadan Bu firma bünyesindeki sensör sistemleri güvenli bir kullanım olanağı tanıyor.

Contrinex Başlıca Ürün Grupları

Endüktif Sensörler, Fotoelektrik Sensörler, Ultrasonik Sensörler, RFID, Emniyet Sensörleri

 Otomasyon Sistemleri Üzerinden Contrinex Çözümleri

Sensör sistemleri ile beraber aynı zamanda otomasyon sistemler contrinex bünyesinde, profesyonel bir anlayışla desteklenmektedir. Makinelerin hatasız ve güvenli şekilde çalışabilmesi için, gelişmiş olan teknolojik sistemler entegre edilerek akılcı çözümler sunuluyor. Özellikle farklı alanlara uyumlu fotoseller, rahatlıkla entegre edilebilir ve yoğun şekilde kullanılabilir. Ölçme ve kontrol cihazları, ray klemensleri, konnektörler, pano etiketleme çözümleri ve buton ile sinyal lambaları gibi daha birçok farklı otomasyon sistemi üzerinden hizmet sağlanıyor.

 Güvenilir Hizmet Anlayışıyla Contrinex Çözümleri

Endüstriyel alanda her türlü sektör için contrinex kurumsal çözümler sunuyor. Ar-ge çalışmaları üzerinden devam eden yenilikçi anlayış, firmalara geleceği güvenli taşımak amaçlı desteklenmektedir. Ele alınan ürünler ve hizmetler firmaların sağlıklı şekilde üretimi yapabilmesi için sağlanıyor. Global açılan uluslararası kalite standartlarına göre hizmet sağlayan bu firma bünyesinde, pek çok değişik sektör için profesyonel çözümler elde etmek mümkün. Farklı sensör sistemleri ve otomasyon ile fotoseller gibi daha pek çok çözüm yöntemi ön plana çıkıyor.

Facebook
Twitter
LinkedIn