Endüstriyel Uygulama için UPS Sistemi

Endüstriyel Uygulama için UPS Sistemi

Endüstriyel ve BT uygulamaları için doğru UPS sistemini seçmek, iş sürekliliği ve çalışanların güvenliğini içerdiğinden oldukça önemlidir. Çalışma saatlerinden azami şekilde faydalanmak ve istenmeyen onarım ve değişim masraflarını kontrol etmek ve herhangi bir endüstriyel kurulum için ideal olan Eaton UPS sistemini seçerken aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun.

BELİRLİ BİR ORTAMIN ÖZEL GEREKSİNİMLERİ

UPS sistemini, sıcaklığın 100 derece işaretine veya sistemin kararlılığının her zaman sorgulanabileceği sismografik bölgede bulunan bir fabrikaya kolayca temas edebileceği bir tuzlu havaya veya petrol arama alanına maruz kalabileceği bir gemiye yerleştirdiğinizi hayal edin. Bu tür zorlu ortamlar, daha uzun süre dayanacak özel ve son derece kararlı UPS sistemlerini gerektirir. Bu gibi durumlarda korozyon direnci, ısı direnci ve nem kontrolü gibi çeşitli parametreler, UPS sisteminin tasarım yaklaşımına dahil edilmelidir.

UPS TARAFINDAN DESTEKLENECEK YÜK

UPS sistemi tarafından desteklenecek yükün boyutlandırılması,maksimum yük sınırı ve yükün elektriksel özellikleri belirlenmelidir. Ek olarak, endüstriyel uygulamaları desteklemek için kurulan tüm UPS sistemlerinin sağlam ölçüm ve raporlama özelliklerine sahip olması önemlidir. Bu yükle ilgili sorunların derhal rapor edilmesini ve değişikliklerin etkisinin gecikmeden halledilmesini sağlar.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Enerji tasarruflu UPS sistemleri diğer modellerden biraz daha pahalı olabilir, ancak uzun vadede en az % 5 verimlilik bile endüstriyel bir organizasyon için genel maliyet tasarrufuna önemli ölçüde katkıda bulunabilir. Endüstriyel kurulumda enerji verimli UPS sistemi kurulumu, yük gereksinimi nispeten çok büyük olduğu için diğer ortamlardan daha önemlidir.

YETERLİ TECRÜBEYE SAHİP BİR ÜRETİCİYE GÜVENİN

Eaton UPS Sistemini sunan güvenilir satıcılara güvenildiğinde kritik endüstriyel uygulamalar daha iyidir. Üreticinin endüstri deneyimi, acil bir durumda garantili tepki süresi (belirtilen konumda ve uzaktan yardım) kesin bir karar vermeden önce kontrol edilmelidir. Mevcut aksesuarlar, güvenlik özellikleri ve enerji depolama seçenekleri için destek isteyin. UPS sisteminin kullanım ömrü boyunca bakımını yapan güvenilir bir üreticiniz varsa, endişelenecek bir yer yoktur.
Facebook
Twitter
LinkedIn