Ethernet ve USB için bağlantı noktası Servis Arabirimleri

Ethernet ve USB için bağlantı noktası Servis Arabirimleri

 

Her yönüyle gerçek bir yetenek Harport HARTING, kullanıcıya Ethernet, USB, video ve ses sinyalleri için tüm servis arayüzlerini sunar.

Kontrolörlere ve endüstriyel PC’lere dışardan basit ve görsel olarak çekici bir şekilde erişilebilir hale getirilir; bu da kontrol panosu yapımında, operatör terminallerinde, trenlerde veya tıbbi cihazlarda kullanım için servis arayüzünü önceden belirler. Uygulama olanakları sınırlı değildir.

Sayesinde kompakt ve zarif tasarımı, ancak,  har -port da konferans masaları veya yüksek dereceli iş istasyonları için ideal bir iletişim arayüzüdür. Montaj, tüm endüstriyel kontrol anahtarları için de kullanılan standart bir dairesel 22,5 mm panel açıklığında sadece bir adet merkezi tespit somunu gerektirir. Gümüş, siyah, beyaz ve paslanmaz çelik renk seçenekleri mevcuttur. Harport ürün yelpazesinde 1/10 Gigabit Ethernet, USB 2.0 ve 3.0 için servis arayüzleri ile video ve ses sinyalleri bulunur.
Ethernet için, RJ45 kuplajlı veya hazır monteli yama kablolarına sahip versiyonlar, 0.15 m ila 10 m arasındaki uzunluklarda mevcuttur.

RJ45 soketli versiyonda, kullanıcı Ethernet’i Cat.1 / 10Gigabit’e kadar besleyebilir. Bir uygulama durumunda, sadece 22,5 mm’lik standart bir delik gereklidir. Servis arayüzü basitçe arkaya bir kilit somunu ile vidalanır ve sıkıca tutturulur.

Harport, USB 2.0 veya USB 3.0’daki USB arabirimleriyle kullanılabilir. Ayrıca Mini USB 2.0 elbette müşteri uygulamaları için de mevcut.

Har -port ürün yelpazesi monte edilebilir izinsiz kullanımı ve etiket sahipleri karşı arayüzünü koruyan servis 1/10 Gigabit Ethernet için arayüzleri yanı sıra USB 2.0 ve koruma kapakları olarak 3.0 Tip A Uygulama odaklı aksesuar ve sızdırmazlık kapakları içermektedir daha sonra yeni HARTING ürün serisini tamamlayın.

Liman ürün gamının ana avantajları:

  • Yuvarlak bir panel kesip ve sadece bir adet merkezi tespit somunu M22 ile çok kolay montaj
  • Panel kesimi ve tasarımı, SIEMENS, EATON, Schneider ve diğer şirketler tarafından tüm tipik endüstriyel kontrol veya acil stop anahtarları ve kontrol lambalarına (IEC 60945-5 uyarınca) uygundur
  • Çok çekici ve pratik tasarım
  • Koruma kapağı, etiketleme sistemi ve kör kapak gibi geniş aksesuar yelpazesi
 
Facebook
Twitter
LinkedIn