har-flexicon® PCB

har-flexicon® PCB

 

HARTING Technology Group, endüstriyel elektroniklerde modülerleştirme ve minyatürleşme eğilimine etkin destek veren PCB terminalleri ve PCB konnektör portföyünü daha da genişletiyor.

Ürün geliştiricileri emrinde maksimum tasarım özgürlüğüne sahiptir.
1,27 mm’lik aralıklarla, har-flexicon®product ailesindeki en küçük PCB konektörü son derece minyatürdür ve sahaya monte edilebilen tek kablolu bağlantı alanında piyasada benzersiz kılar. Temas yoğunluğunu arttırmak için HARTING, basılı devre terminallerinin ve konektörlerin işlevselliğini aynı endüstriyel oranı koruyarak 3,5 / 3,81 mm ve 5,0 / 5,08 mm gibi standart temas aralıklarında 1,27 mm ve 2,54 mm arasındaki daha küçük temas yüzeylerine aktardı.
kalite.

[button id=”” style=”filled” class=”” align=”center” link=”https://maxelendustri.com/iletisim/” linkTarget=”_self” bgColor=”accent3″ hover_color=”accent3″ font=”24″ icon=”mail-send” icon_placement=”left” icon_color=””]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…[/button]

Push-in yaylı ve IDC’li hızlı, aletsiz sonlandırma teknolojileri, sahada özel aletler olmadan ve en küçük adımlarla zamandan tasarruf sağlayan montaj sunar.

HARTING’in har-flexicon® konektörü, tek iletkenlerin hızlı bağlantısı için minyatür SMD konektörüdür ve çevre aygıtları ile endüstriyel cihazlar için PCB arasında mükemmel bir bağlantı sağlar.

Baskılı devre kartı üzerindeki sonlandırma elemanları için sürekli lehim lehimleme yeteneğine sahip SMD teknolojisi, üretimde açık maliyet avantajları anlamına gelir. Bu hem yükleme hem de lehimleme için geçerlidir. Buradaki yenilikçi çözümler, PCB’de gerekli gücü oluşturmaya yardımcı olur. Takviye, daha yüksek akımlar ve dolayısıyla 3,50 / 3,81 mm ve 5,00 / 5,08 mm artış aralıklarında daha yüksek ölçerler (1,5 mm² ve ​​2,5 mm²) ürünleridir. Endüstri için yeni çözümler Baskılı devre kartlarının tek tel bağlantısı ile ilgili olarak bu yeni çözümler için merkezi uygulama alanı; ölçüm, kontrol ve düzenleme teknolojisi (MCR) ile birlikte makine mühendisliği, enerji mühendisliği ve taşımayla birlikte endüstriyel otomasyondur. teknolojisi. HARTING, PLC’ler, elektrikli cihazlar gibi elektrikli ve elektronik cihazların çalıştığı tüm sektörlere çözümler sunar.

Facebook
Twitter
LinkedIn