GEWISS 90 IDP ARALIĞI: GÜVENİLİRLİK VE YÜKSEK PERFORMANS

GEWISS 90 IDP ARALIĞI: GÜVENİLİRLİK VE YÜKSEK PERFORMANS

 

GEWISS’in yeni 90 IDP serisi, hem konut hem de ağır ortam kurulumları için güvenilir ve yüksek performanslı çözümler sunar.

 

GEWISS, yeni rezidüel akım devre kesicilerini 90 IDP serisini duyurdu: GEWISS’in yüksek performanslı devre kesicilerin tasarım ve imalatına olan tutkusunu ve mesleğini doğrulayan, hem konut hem de ağır çevre tesisatları için uygun olan geniş bir çözüm yelpazesi.

IDP RCCB’ler 2 ve 4 kutupta bulunur, anma akımları 25 – 125 A arasında ve hassasiyetleri 10mA ile 500mA arasındadır. AC, A ve B tipine ek olarak, yeni seri istenmeyen açılmaları önlemek için tasarlanmış özel versiyonlar (Darbeye dayanıklı tip) ve cihazlar arasında seçiciliği elde etmek için (Seçmeli tip) içerir. Ürün kalitesi, en önemli uluslararası kalite markaları tarafından onaylanmış ve garanti edilmiştir.

RCCB, ürünlerin kurulumuna özel dikkat gösterilerek tasarlanmıştır. IDP RCCB’nin kullanım ömrü boyunca kullanımı kolaydır; devrelerin ismini gösteren etiket tutucu, açılmış devre kesicinin işareti, kablo ile kablolama için çift bağlantılı izolasyonlu terminaller ve bara ve elektriksel ve mekanik aksesuar takma imkanı.

Hizmetin sürekliliğini tam emniyette sağlamak için, RCCB, GEWISS tarafından icat edilen akıllı otomatik tekrar kapama cihazı ReStart ile birleştirilebilir; bu, RCD açma durumunda, sadece yalıtım seviyesini kontrol ettikten sonra kaynağı hızlıca yeniden bağlar.

90 IDP Range cihazları GEWISS koruma sistemini tamamlar ve entegre eder: standart ve kompakt MCB’ler ve RCBO’lar, RCD Eklenti blokları, modüler aksesuarlar, MCCB’ler, dağıtım panosu ve uygulamalar için mükemmel elektrik performansı sağlayan hızlı bağlantı sistemi dahil teknolojik olarak gelişmiş bir çözüm 1.600 A’ya kadar

Facebook
Twitter
LinkedIn