GEWISS: BIG BOX Montaj Kutuları

GEWISS: BIG BOX Montaj Kutuları

24 SC BIG BOX serisinin yeni yüksek kapasiteli, ekstra sağlam kutuları.
GEWISS, piyasada yeni BIG BOX gömme montaj kutuları serisini piyasaya sundu, bir dizi yeni özellik ile geleneksel uygulamalar için ve her şeyden önce domotikler için ideal bir çözümdür. Geleneksel ürünlere kıyasla, BIG BOX ürün yelpazesinde geliştirilmiş bir kutu gövdesi ve daha iyi aksesuarlar bulunur.
3, 4, 6, 8, 12 ve 18 gang versiyonlarında mevcut olan yeni BIG BOXES, onları daha geniş ve daha yüksek yapan daha fazla iç alana (+% 20) sahiptir ve domotik uygulamalar için konvansiyonel kablolama ve temas arayüzleri için kabloları kolayca yerleştirebilir. Kırılmaya karşı önemli mekanik direnç ve özel çift kaburgalı metal uçların kullanımı sayesinde, BIG BOXES oldukça sağlam ve sağlamdır; Ayrıca kenarlar farklı çaplarda deliklere sahiptir, kolayca sökülür ve ø 32 mm'ye kadar olan esnek borular için uygundur.
[button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button] 24 SC BIG BOXES, farklı gerilimlerde çalışan devreler ve cihazlar için belirli alanlar oluşturmak amacıyla bölücülerle birlikte kullanılabilir. Birleştirme elemanları sayesinde, iç hatların tüm plakalarıyla üste monte edilmiş ve / veya yan yana montajlar oluşturulabilir; plakadaki kancalarla, kutular 'arka arkaya' bağlanabilir. 3, 4, 6 gang versiyonları için bir aksesuar olarak temin edilebilen harç koruyucu, sıva ve boyama sırasında kutunun ve kanalların tam korunmasını garanti eder. Yeniden kullanılabilir teknopolimerde koruyucu, kutunun dış kenarına tutturulur veya sıva jetine tam direnç sağlayarak kesici uçlara vidalanır. Hafifçe geri çekilmiş pozisyon, düz kenarla paraziti önler ve harcı temizlemeyi kolaylaştırır. Turuncu rengi ve tanıma çubukları, korumanın hemen tanımlanmasını sağlar; Çubukların esnekliği ve özel yönelimi, düz kenarın herhangi bir zorluk veya püskürtme olmadan üstlerinden geçebileceği anlamına gelir. Koruyucu, merkezi tutamağı çekerek veya tanıtım çubuklarını çekerek kolayca çıkarılabilir.
Facebook
Twitter
LinkedIn