GEWISS 44 CE SERİSİ

GEWISS 44 CE SERİSİ

GEWISS, yeni sistemlerin yüksek düzeyde elektrifikasyonu nedeniyle, kablolama için daha büyük alan gerektiren piyasa trendlerini karşılamak üzere tasarlanmış.
Yüksek kapasiteli arka montaj kutusu olan yeni 44 CE kutu yelpazesini üretti  ; Çok sayıda elektrik hattı daha büyük çaplı borular ve kapasitif bağlantı kutuları gerektirir. Bu spesifik özellikler yeni bir kutu yelpazesinin tasarımını ve geliştirilmesini yönlendirdi, her detay kurulum, kullanım ve uygulamayı daha da kolaylaştırmak için tasarlandı . Bu kurallar, iç dikey duvarlarda kaburgalar olmadan ve özellikle plakaların, DIN raylarının ve terminal bloklarının sabitlenmesini sağlayan arka montaj kutusundaki özel fonksiyonel kaburgaların olmadığı durumlarda bile özellikle sağlam kutuların geliştirilmesini sağlamıştır. Kutuları kullanılabilir büyük çaplı boruları  (50 mm ø'a kadar) çok sayıda aksesuara müdahale etmeden kolayca birleştirin, çünkü geri takılan nervürler, boru / kutu bağlantılarının iç halka somunlarına müdahale etmez.
[button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button] En büyük iki boyutta, sabitleme dirsekleri ve vida veya dübel kullanan klasik montaj çözümlerinden ayrı olarak (tüm modellerde), bir perçin kullanarak hızlı sabitleme için arka montaj kutusunda özel koltuklar da vardır. Kapaklar menteşeli bir açıklık için küresel plastik sabitleme vidalarına sahiptir ve 8 ebatındaki arka montaj kutusu, daha küçük ebatlarda bile arka plakaların monte edilmesini sağlar. Boyutlar 80 mm yüksekliğinde 100 x 100, 170 mm yüksekliğinde 380 x 300 arasındadır; Hem boş hem de şeffaf kapağıyla birlikte sunulan bu özellikler ve tüm aksesuarları kapsayan çok yönlü sinerji, 44CE serisini daha da öne çıkarıyor. Üstün  kaliteli, halojen içermeyen teknolojiden üretilmiş yeni kutular , GWT 650 ° C'ye ve IP56 koruma derecesine eşit bir kendiliğinden sönme derecesini garanti ediyor  . Bu özellikler, 44 CE kutusunun, önemli derecede yangın riski olan herhangi bir iç veya dış ortamda kullanılmasına izin verir.
Facebook
Twitter
LinkedIn