GEWISS ÇELİK TEL

GEWISS ÇELİK TEL

GEWISS, tüm mimari uygulamalara uygun BFR tel kablo kanalları ürün yelpazesini sunar.
Tel kablo kanalları geleneksel sac sistemler için geçerli bir alternatiftir: büyük esneklikleri ve kolayca viraj oluşturma, yön değişiklikleri ve iniş / çıkış bölümleri oluşturma, bunları tüm mimari uygulamalar için ideal bir çözüm haline getirir.
GEWISS'ın geniş tel kablo kanalı ve aksesuarı yelpazesi, küçük işletmelerden büyük ölçekli endüstrilere kadar tüm pazar gereksinimleri için mükemmeldir. Kablo kanalları 3 farklı yükseklikte, 8 genişlikte ve 5 standart yüzeyde mevcuttur; bunlar dış mekanlarda kullanım için ideal yüksek koruma HP kaplaması içerir. Kablo kanallarının kalitesi ve güvenliği EN 61537'ye ve IMQ kalite işaretine göre onaylanmıştır. Özel braket sistemi, özel bastırmalı sabitleme kapağı ve hızlı otomatik bağlantılar sayesinde, kurulum ve montaj aşamalarına son derece basit ve hızlı bir şekilde dikkat edildi. Montaj ve montajı daha da hızlı hale getirmek için, özel 'Speedy Curva' ekipmanı, kablo kanalı kesmek ve basit ve hızlı bir şekilde kesmeden düz kıvrımlar yapmak için kullanılabilir, kıvrılma ve kıvrılma yapmak için gereken sürede% 75'e kadar tasarruf sağlar. Speedy Curva ile yapılan dirsekler, mekanik dayanım, korozyon direnci, kablo bütünlüğü ve operatörler için önemli avantajlar sağlar.
[button id="" style="filled" class="" align="center" link="https://maxelendustri.com/iletisim/" linkTarget="_self" bgColor="accent3" hover_color="accent3" font="24" icon="mail-send" icon_placement="left" icon_color=""]Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın...[/button] Hızlı kurulumlarının yanı sıra, BFR serisi kablo kanallarının boyutu piyasa ortalamasından çok daha yüksektir: en yaygın olarak bulunan boyutlarda (yükseklik 60 mm) bu% 40'tan fazla demektir. GEWISS tarafından belirtilen boyutlar aslında gerçek iç boyuttur (net yükseklik ve genişlik), bu nedenle gerçek bölüm çok daha büyüktür. Böylece döşenmesi gereken aynı kablo demeti ile, daha az tasarruf sağlayan GEWISS kablo kanalı ve destek boyutu, rakiplere kıyasla daha fazla tasarruf sağlayabilir. BFR serisi ayrıca son derece güvenli ve sağlamdır: çapraz tellerin katlanmış kenarları, kablo tepsisini döşerken (GEWISS patentli sistem) maksimum kablo ve operatör korumasını garanti ederken, yan tarafın üstündeki çift tel, daha yüksek sertlik ve mekanik direnç sağlar yükler. BFR Yüksek Koruma HP HP kaplama, çinko ve alüminyumu birleştiren özel bir metal koruma işleminden elde edilen özel bir GEWISS yüzey işlemidir. İki elemanın eşzamanlı hareketi, metallere atmosferik ve aşındırıcı maddelere karşı çift aktif ve pasif koruma sağlayarak sıcak daldırma galvanizlemenin dört katına kadar daha uzun kablo kanalı ömrünü garanti eder. Kaplama EN 10244-2 Standardına uygundur. HP kaplama, kimyasal madde ve çok agresif atmosferik ajanlar varlığında bile korozyona karşı kesin direnç sağlamak için özellikle zorlu ortamlarda (tuzlu sis ve sülfürlü atmosferler) test edilmiştir, böylece şehir içi ve endüstriyel alanlarda da mükemmel bir direnç garanti eder. yüksek atmosferik kirlilik seviyeleri. Ve hepsi bu değil. HP kaplama, sıcak daldırma galvanizlemeye kıyasla% 15'e varan tasarruf sağlayan, özellikle uygun maliyetli bir çözümdür. Otomatik üniversal hızlı geçmeli mafsal sayesinde, montaj süreleri cıvatalarla geleneksel mafsallara kıyasla% 70'e kadar azaltılabilir. Fotovoltaik gibi kilometrelerce uzunluğunda kablo kanalı döşenmesi gereken uygulamalarda, bu zaman tasarrufu da önemli ölçüde finansal tasarruf anlamına gelebilir. Çabuk ve kolay kurulumla birleştirilen son derece yüksek koruma seviyesi, HP BFR ürün yelpazesini tepsilerin panel şeritlerini invertörlere bağlayan tüm kablolar için kullanılabileceği büyük ölçekli fotovoltaik alanlar için ideal kılar.
Facebook
Twitter
LinkedIn