GEWISS LED AYDINLATMALAR: IŞIK’IN ELEGANSI

GEWISS LED AYDINLATMALAR: IŞIK’IN ELEGANSI

 

Bilight ve Trilight, dış mekan alanlarının LED aydınlatması için GEWISS cihazlarıdır.

Bilight ve Trilight, konut binalarının (kat mülkiyeti ve villalar) ve yeşil alanların (parklar, bahçeler, patikalar, ortak kullanım alanları vb.) Dış mekan aydınlatması için oluşturulan GEWISS cihazlarıdır. Döküm alüminyumdan yapılmış olan yeni cihazlar, enerji tüketimini azaltan ve geleneksel kaynaklardan daha uzun bir kullanım ömrü garanti eden LED teknolojisine sahiptir. Cihazlar ikili ateşleme sistemine sahiptir: biri ana aydınlatma için diğeri de çağrı yapmak için. IŞIK, sıradan aydınlatma için 4 beyaz LED ve ışık sinyali için 2 LED (beyaz, mavi veya sarı) ile dikdörtgen şeklindedir.

BILIGHT tarafından yaratılan ışık dağılımı, çarpıcı renk ve gölge oyunları üretirken, gövde ve tabanın geometrileri ilginç ışık efektleri yaratır. BILIGHT gövdesinin yuvarlak biçimleri, yağmur yağdığında suyun akmasına yardımcı olur; difüzördeki damla koruyucu kenar, suyun toplanmasını önler.

TRILIGHT dış mekan alanlarını, ışığın önemli bir tasarım öğesi haline geldiği sıra dışı sahnelere dönüştürür. Kompakt, yenilikçi tasarımları sayesinde, çeşitlendirilmiş aydınlatma yönetimi gerektiren tüm bağlamlarda idealdir, oysa kullanılan işlemler ve malzemeler dış ajanlara karşı optimum direnç sağlar. TRILIGHT, sıradan aydınlatma için 6 beyaz LED ve ışık sinyali için 3 LED (beyaz, mavi veya sarı) içeren üçgen bir kesite sahiptir.

Facebook
Twitter
LinkedIn