HARTING Konnektörler

HARTING Konnektörler

Bazı ürünler o kadar hantaldır ki nakliyesi için kurulumu ve paketlemesi kolay değildir. Kullanımı zor nesneler için bunları sıkıca konumlandırılmış kargo olarak, örneğin folyoyla sıkıca kaplayan esnek cihazlara sahip makinelere ihtiyaç vardır. Bu özel fonksiyon, streç sarmalayıcılar tarafından yerine getirilir.
Dünyanın ilk tür paketleme makinesi 1972 yılında Kentucky Louisville Lantech Inc. tarafından sunuldu. Bu güne kadar Lantech, dünyanın önde gelen streç sarmalayıcı üreticisi ve kasa üreticisi konusunda uzman bir firma. Başarı için önemli bir faktör, makinelerin modüler tasarımıdır. Ayrı fonksiyonel birimlere ayrılması, montajı hızlandırır ve bireysel müşteri gereksinimlerine uyarlanabilirliğini arttırır. Lantech'e göre kurulum süresi piyasadaki benzer sistemlerden yüzde 50 daha azdır.
Konnektörler modüler sistemin kurulumunu kolaylaştırır. Lantech streç ambalajında çok çeşitli Han ® ürünleri kullanılmaktadır. Bunlara Han E ® , Han E ® AV ve Han A ® konnektörleri de dahildir. Kontrol panosu, kontrol paneli ve dış çevre birimleri arasında gerekli bağlantıları oluştururlar. HARTING ürünleri ayrıca servis personelinin ve son kullanıcının bileşenleri daha kolay değiştirmesine yardımcı olur.
Lantech streç sarma ürün yelpazesi yarı otomatik ve tam otomatik makinelere ayrılmıştır. Pikap ve döner kol sarıcılar yarı otomatik ve tam otomatik makineler olarak mevcuttur; halka sarımları sadece tam otomatik makinelerdir. Modellerin her biri operasyonel güvenlik, kullanılabilirlik, kullanım kolaylığı ve paketleme performansı için optimize edilmiştir. Dünya çapında 40.000'den fazla Lantech makinesi kullanılıyor. SL-Series ™ 'in tamamen otomatik streç ambalajları, saatte 110 üniteye kadar üretim kapasitesine sahiptir.
Facebook
Twitter
LinkedIn