UPS Kesintisiz Güç Kaynağının Keyfini Çıkarın

UPS Kesintisiz Güç Kaynağının Keyfini Çıkarın

Küçük masaüstü çözümlerinden tüm 3 faz sistemlerini korumaya kadar UPS, kesinlikle herhangi bir elektrik tesisatının ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Gittikçe artan güç dağıtım ihtiyacına ve istikrarlı düzenleme sistemlerine ihtiyaç duymasıyla masanıza her şeyi sağlamaları garanti edilmektedir.
UPS'in çok çeşitli uygulamaları nedeniyle üreticiler farklı müşterilerin ihtiyaç duyduğu tüm farklı ihtiyaçlara ve uygulamalara uyacak ekipmanı tanıtmaya çalışmaktadırlar.
Yıllar geçtikçe, UPS satın alma süreci sadece kutu çözümünün dışında kalmadı ancak daha karmaşık hale geldi. Gerilim, iletişim ve çalışma zamanı gibi bazı ön koşullar dikkate alındığında, bu cihazın satın alınması daha kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiştir, böylece tam olarak ihtiyacınız olanı elde etmektesiniz.
Eaton, bildiğimiz gibi kesintisiz güç kaynağı (UPS) sistemlerinin en büyük küresel tedarikçilerinden biridir. Güç tüketimini yakından izlemek ve ayarlamada kullanılabilecek yeni Enerji Tasarruf Sistemlerini tanıtmak için yeni girişimlerde bulunuyorlar. Bu yenilikçi sistemi kullanarak enerji tasarrufu yapmak istediğinizde sahneyi de ayarlayabilirsiniz.
Yüksek Performanslı UPS Sistemi:
Tutarlı bir yüksek verimlilik seviyesi,Eaton UPS Sistemi tarafından neredeyse tüm yük aralıkları için etkileyici bir şekilde korunur.
Olağan kullanım koşullarında BT ekipmanına herhangi bir dalgalanma yapmadan temiz enerji sağlama konusunda en etkili sistemdir. Bozulmalara maruz kalan gücün çevrilmesi veya güç kaynağı düzensiz olduğunda son teknoloji bir redresöre sahiptir. Dahili invertör ayrıca pahalı ekipmandan etkilenmeyen bir yük sağlar. Kabul edilebilir bir yük seviyesi tekrar sağlanana kadar cihaza uygun bir güç kaynağı olarak hizmet vermeye devam edecektir.
Etkileyici Güç Tasarrufu:
Eaton, çığır açan UPS sisteminin neredeyse yüzde 99 verimlilik sağlayacak şekilde tasarlandığını gururla iddia ediyor. UPS tam yükte kullanılmadığında en yüksek güç tüketiminde çok fazla tasarruf sağlar. Şirket ayrıca hafif yüklüyken bu tasarruf sisteminin yüzde 15 civarında daha fazla yetkinliğine sahip enerji tasarrufu modunu kullanırken yıllık olarak elektrik faturalarında büyük miktarda tasarruf sağlar.
Temel olarak, Eaton UPS sistemi çeşitli kuruluşlara monte edilen üst düzey cihazlara kusursuz güç kaynağı sağlamak için tasarlanmıştır ve aynı zamanda genel şirketin altyapısını da olumlu yönde etkilemektedir. Üretici ayrıca, tipik bir işletmenin elektrik maliyetlerinde uzmanlık kazanma noktası başına yüzde 4000'lik bir tahminde tasarruf sağlayabileceğine inanmaktadır. Üstelik bu tasarruf, en sonunda bu son teknoloji ürünü UPS sistemlerinin kurulmasında harcanan masrafa üç yıldan daha kısa bir sürede yatırım getirisi sağlayacaktır. Şirketin sürekli teknolojik yenilikleri, Eaton'ın kanıtlanmış başarısıyla sonuçlandı. Ürünleri ve diğer güç dağıtım sistemleri tüketiciler arasında yüksek kaliteye sahip olmaları ve üstün hizmet sunmalarıyla iyi bilinmektedir.
Facebook
Twitter
LinkedIn