Leksan Etiketler

Leksan Etiketler

Özellikle oldukça esnek bir yapı sağlayan leksan etiketler, aynı zamanda iç ve dış mekanlara amaca uygun kullanım potansiyeli sunmaktadır. Üstelik arzu edilen yere gofre, yani kabartma sistemi üzerinden faydalanmak suretiyle üretimden geçmektedir. Böylece kabartma sistemi ile beraber tuşlar daha etkin şekilde kullanın potansiyeli teşkil ediyor. Oldukça şık ve etkileyici bir tasarım olmasının yanı sıra, kaliteli malzeme yapısı ile dayanıklı şekilde değerlendirme fırsatı vermektedir.

Özel Tasarım Leksan Etiketler

Tamamen özel bir tasarım altında leksan etiket çeşitleri, amaca uygun olarak geniş bir yelpaze altında değerlendirme potansiyeli teşkil ediyor. En önemlisi 100 derece gibi bir sıcaklığa dayanıklı bir yapı oluşturduğu için, elektronik ve makine otomasyonları kapsamında akılcı bir çözüm yöntemi sunmaktadır. Yani bu alanlarda rahatça değerlendirme potansiyeli sağlıyor. Ayrıca daha birçok farklı alan üzerinden geniş bir yelpazede değerlendirme şansı tanımaktadır.

Farklı Özellikleri ile Leksan Etiketler

Kullanım açısından birçok değişik özelliği ile leksan etiketler iç ve dış mekanlarda uyumlu şekilde kullanılabilmektedir.

– Her alanda estetik bir yapı sunar,
– Kaliteli malzeme yapısı ile oldukça dayanıklıdır,
– 100 santigrat derece gibi bir sıcaklığa dayanıklılık sağlar,
Serigrafi, dijital ve UV Baskı uygulama imkanı verir,
– Hava, nem ve su ile temas ettiği zaman hiçbir şekilde solma ya da kararma gibi bir durum oluşturmaz,

Bu gibi daha birçok farklı özellik ile beraber geniş bir alanda iç ve dış mekanlar eşliğinde rahatlıkla değerlendirilebilir.

Kaliteli Malzeme Yapısı ile Uzun Ömürlü Leksan Etiketler

Farklı kalınlıkları üzerinden ısı ile şekillenme imkanı sağlayan bu özel etiket, aynı zamanda kaliteli malzeme yapısıyla uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır. Diğer yandan lazer ile kesilebilir bir özellik sunuyor. Uluslararası çapta kaliteli malzeme yapısı ile beraber uzun yıllar güvenli şekilde değerlendirilebilir.

Facebook
Twitter
LinkedIn