Pilz Fiyat Listesi

Pilz Fiyat Listesi

En Rekabetçi Fiyatları Sizlere Sağlamak İçin Çalışıyoruz.

Şirket Bilgileriniz

Şirket Bilgileriniz Bizim İçin Önemli,
Gizlilik Önceliğimizdir.

Yanınızdayız

Taleplerinize 7/24 Cevap Veriyoruz.

Fırsat Anlaşması

Satın Alma Anlaşması Yaparak
Fiyatlarınızı Sabitliyoruz.

Şirket ProfiliPilz GmbH & Co. KG, emniyet otomasyonu teknolojisinde teknoloji lideridirBu alanda, Pilz, istikrarlı bir şekilde emniyet ve otomasyon teknolojisi için çözümlerle birlikte genel çözüm tedarikçisi şeklinde bir rol geliştiriyor.

Pilz’in amacı, insanların, makinelerin ve çevrenin emniyetini her zaman sağlayacak şekilde makineleri ve tesisleri otomatik hale getirmektir.

Stuttgart yakınlarındaki Ostfildern’deki genel merkezin yanı sıra aile şirketi, tüm kıtalarda 42’tan fazla bağlı ortaklık ve şube tarafından temsil edilmektedir.

Komple otomasyon için ürünler ve çözümler

 

Pilz, sensör teknolojisinden kontrol ve aktüatör teknolojisine kadar temel emniyete dayalı komple otomasyon çözümleri sunar. Ürün gamı ilgili yazılım araçları, tanılama ve görselleştirme sistemlerinin yanında hizmetleri de içerecek şekilde genişletilmiştir. Böylelikle komple sistem çözümleri ortaya çıkıyor. Komple ayrıca, çözümlerimizin hem otomasyon çözümleri hem de emniyet çözümleri içerdiği anlamına gelir. Bunu yapmak için emniyet ve otomasyonu birleştirerek tek bir çözüm haline getiriyoruz.

Pilz çözümleri, paketleme ve otomotiv sektörü, robot uygulamaları ve rüzgar enerjisi ve demir yolu teknolojisi gibi mekanik mühendisliğin her alanında kullanılabilir. Bu çözümler, hava limanlarında bagaj taşıma sistemlerinin güvenli bir şekilde çalışacağını, tiyatro dekorlarının sorunsuz hareket edeceğini ve füniküler veya hız treninin güvenli bir şekilde seyahat edeceğini garanti eder.

Pilz Fiyat Listesi 2023