PSD Sinyal Kuleleri

PSD Sinyal Kuleleri

Her zaman, her yerde net sinyalleşme

Arıza süresini ve maliyetlerini azaltmak, rekabet avantajı sağlamanın tek yoludur. Makine veya sistem durumlarının kusursuz sinyal durumu çok önemli bir gerekliliktir. PSD (Phoenix Signaling Devices) ürün yelpazesinin bu modüler sinyal kuleleri, optik ve akustik modüllerdeki geniş alarm sinyalleri yelpazesiyle karakterize edilir. Makine veya sistem durumunun merkezi olarak izlenmesi gerekiyorsa, hatta ağ altyapısı olmayan bir ortamda bile, iki uygun maliyetli alternatif arasından seçim yapabilirsiniz. PSD sinyal kulesi, kablosuz bir arabirimin bağlanmasına izin verir ve ayrıca PC'de doğrudan veya daha sonra değerlendirmeyi sağlar. PSD sinyal kulesi, sistem genişletme ve modüler tasarım nedeniyle dönüşümler söz konusu olduğunda da esnektir.

PSD sinyal kulelerinin Phoenix Contact'ın avantajları:

Durum göstergesini temizle

Optik elemanlar, çeşitli farklı sinyal tiplerine sahip 5 renk seçeneği ile mevcuttur.

Sesli göstergeyi temizle

Akustik elemanlar siren, sesli uyarı ve ses çıkışı olarak mevcuttur.

Hızlı kurulum

Bir sinyal kulesi birkaç saniye içinde herhangi bir alet kullanmadan, ayrı ayrı sinyal elemanlarını üst üste yerleştirip süngü kilitleme sistemini döndürerek oluşturulabilir veya genişletilebilir. Bu otomatik olarak elemanlar arasında bir elektrik bağlantısı kurar. Kontrol hatları daha sonra taban elemanlarındaki vidalı veya yaylı klemenslere bağlanır.

Hizmet ömrü

Günde 24 saat, yılda 356 gün çalışmakta ise 6 yıllık bir ömre ekleyen 50.000 saatlik minimum LED ömrü.

Çeşitli montaj seçenekleri

Sinyal kulesi portföyü, sinyal kulelerinin koşullara göre optimum şekilde monte edilmesini sağlayan çok çeşitli montaj elemanları ile tamamlanır. Yüzeye montaj veya boru montajı arasından seçim yapabilirsiniz.

Yüksek koruma derecesi

IP65 kurulduğunda.

Merkezi izleme ve kontrol

WIN (Kablosuz Bilgi Ağı) sistemi kullanılarak, sinyal kulelerine entegre bir kablosuz elemanlar vasıtasıyla bir alıcı elemana (ana) durumu ileterek, merkezi bir noktada 50 makinenin durumunu aynı anda izlemek mümkündür. PC'nin USB portuna bağlı. Bir bağımlı eleman, 300 m'ye kadar kablosuz menziline sahiptir. Slave elemanının master'dan uzaklığı, entegre tekrarlayıcı ve yönlendirme cihazlarının yardımı ile 900 metre'ye kadar artırılabilir.

WIN sistemimizin avantajları:

  • Çok sayıda makinenin eşzamanlı izlenmesi
  • Ağ altyapısı olmayan alanlarda bile merkezi izleme mümkündür (örneğin, Ethernet)
  • Diğer kablosuz uygulamalara paralel olarak çalıştırılabilir
  • Yüksek kablosuz menzil
  • Programlama veya parametreleştirme gerekmez
  • Makine durumunun grafiksel olarak değerlendirilmesi
  • Makine durumunun retrospektif analizi
  • E-posta yoluyla hata mesajları alarmı

Makine durumunun optimum tespiti

Sinyal kuleleri, çalışma durumları, başlatma, normal çalışma, uyarılar, hata alarm mesajları, bekleyen kritik durumlar, onay istekleri vb. Dahil olmak üzere makinelerin veya sistemlerin durumunu belirtmek için kullanılır. Erişim kontrolleri ve kabin sistemlerinin durum göstergesi.  
Facebook
Twitter
LinkedIn