Wago Ana Bayi

Wago Ana Bayi

10 yıllık satış tecrübesiyle sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli wago kullanıcıları ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kuruluşundan itibaren elektrik malzeme satış konusunda faaliyet gösteren uzman ekibiyle şirketimiz uluslar arası markanın temsilciliğini yapmaktadır. WAGO Aydınlatma Yönetimi, üretim tesisleri veya depolar gibi büyük mekanlarda aydınlatma kontrolüne yönelik rafine çözümdür. Önceden tanımlanmış donanım ve kullanıcı dostu yazılım kombinasyonunu kullanarak WAGO, yeni aydınlatma sistemlerinin tasarım ve işletmeye alınmasını kolaylaştıran ve işletmeleri için çok sayıda avantaj sağlayan bir aydınlatma yönetimi sunar.

Yenilikçi Kullanılabilirlik

WAGO Aydınlatma Yönetimi, depoların ve üretim tesislerinin farklı aydınlatma gereksinimleri için hazırdır. Temel: Tesis, farklı fonksiyon ve faaliyetlere karşılık gelen sanal odalara bölünür – örneğin montaj hatları, trafik yolları veya ofisler. Her bir sanal oda, ayarlandıkları fonksiyonlara bağlı olarak ilgili görevler için ideal aydınlatma oranlarını otomatik olarak üretmek üzere sensör ve aktüatörlerden sinyalleri alır.
Sanal odalar kullanılarak dönüşümler ve odanın yeniden düzenlenmesi, web konfigürasyonu üzerinden çabucak ve kolayca yapılabilir. Dahası sistem, MODBUS TCP/UDP protokolü üzerinden daha yüksek düzeydeki kontrollerinize veya yapı kontrol sistemlerinize kolayca bağlanabilir.
WAGO’nun aydınlatma yönetimi size şu fonksiyonları sunar:

  • Anahtarlama: Açma/kapama (güvenlik zamanlayıcısı ile/olmadan), kilitleme röleleri, merdiven fonksiyonu, otomatik ışık (hareket algılayıcı), karartma kontrolü
  • Karartma: Varlık sensörleriyle karartma
  • Aydınlatma kontrolü: Sürekli aydınlatma kontrolü, anahtarlarla (iç/dış) gün ışığı kontrolü, merdiven özelliğiyle gün ışığı kontrolü, gelişmiş gün ışığı kontrolü
  • Slave fonksiyonu: Harici sanal oda, harici karartma değeri
  • Zaman fonksiyonu: Haftalık, tatil ve özel anahtarlama programları, resmi tatiller
  • Enerji verisi toplama: Hassas enerji tüketimi ölçümü
Facebook
Twitter
LinkedIn