Ups Ve Endüstriyel Rafa Monte Elektronik Ekipmanlar İçin Yeni Filtre Fanları

Ups Ve Endüstriyel Rafa Monte Elektronik Ekipmanlar İçin Yeni Filtre Fanları

filtre fanları

Finder, endüstriyel UPS ve rafa monte elektrik sistemleri için özel olarak tasarlanmış siyah havalandırma ürünlerinin yeni bir versiyonunu tanıttı.

Finder, özellikle UPS ve endüstriyel rafa monte elektronik ekipmanlara uygun, siyahlabitmiş versiyonları olan dolaplar ve elektrik panelleri için filtre fanları yelpazesini genişletti.

RAL 9004 siyah bu yeni filtre fanları, mevcut sürümlerle aynı teknik özelliklere sahiptir; 120 V ve 230 V AC ve 24 V DC versiyonlarında mevcuttur ve çıkış filtresi ile takıldığında 24 ila 400 m3/h veya 14 ila 270 m3/h arasında son derece sessiz çalışma, minimum boyut ve serbest akış hızlarına sahiptir.


 
finder

FİNDER: ELEKTRIK PANELLERININ TERMAL YÖNETIMI

Finder, hayal edebileceğiniz hemen hemen her uygulamada teknolojik olarak gelişmiş, güvenli ve güvenilir çözümler sunan panel üreticileri ve OEM’lerle birlikte 65 yılı aşkın süredir çalışmaktadır. Finder’ın endüstriyel termoregülasyon için ürün yelpazesi şunları içerir:

FINDER FILTRE FANLARI: AVANTAJLARI

İtalya’DA TASARLANIP YAPILDI – bu ürünler şık olduğu kadar akıllı ve işlevseldir. Harici kolayca değiştirilebilir filtre, çok basit kurulum, IP54 koruma derecesi ve NEMA Tİpİ 12 dereceli ile bakım süresinin azalmasından yararlanın. Ve tüm değişkenler cRUus, EAC ve CE sertifikalıdır.

Finder 7F Serisi Filtre Fanları, zorunlu havalandırmanın çağrıldığı her yerde kurutucular, tekstil makineleri, kağıt, seramik ve ahşap işleme makineleri, elektrik kontrol ve dağıtım kabinlerinde termal optimizasyon için mükemmeldir.

Yeni RAL 9004 rengi, Type 7F.02 özel egzoz filtreleri ve ters akışlı Tip 7F.21 versiyonları için de mevcuttur.


 

YENI FILTRE FANLARININ KODLANIYOR

Finder kodu, aşağıdaki, takip edilmesi kolay sırayla göze çarpan özellikleri içerdiğinden, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü kolayca tanımlamanıza ve belirtmenize olanak tanır:

  • silsile
  • tür
  • Çalışma voltajı
  • Hava debisi

Yeni RAL 9004 rengine sahip cihazlar, koda son bir “0” eklenerek gri versiyonlardan (RAL 7035) farklı olacaktır. 7F Serisinin “ürününüzü yapılandırın” bölümünü kullanarak, teknik parametrelere göre ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü hızlı bir şekilde yapılandırabilirsiniz.

Finder, endüstriyel elektrik dolaplarının ve panellerinin termoregülasyonu ve aydınlatılması için çok çeşitli cihazlar üretmektedir. Bir sonraki paneliniz veya endüstriyel makineniz için en iyi termoregülasyon çözümünü seçmede teknik tavsiye ve yardım için özel sorgulama formunu kullanarak uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn