WAGO Fiyat Listesi

WAGO Fiyat Listesi

En Rekabetçi Fiyatları Sizlere Sağlamak İçin Çalışıyoruz.

Şirket Bilgileriniz

Şirket Bilgileriniz Bizim İçin Önemli,
Gizlilik Önceliğimizdir.

Yanınızdayız

Taleplerinize 7/24 Cevap Veriyoruz.

Fırsat Anlaşması

Satın Alma Anlaşması Yaparak
Fiyatlarınızı Sabitliyoruz.

WAGO’nun 1951’de kurulduğu günden beridir Hansastraße’deki firma yerleşkesi sürekli olarak genişlemektedir. Üretim ve idari binalarının ötesinde artık firmamıza ait akredite test laboratuvarını da içermektedir. WAGO ürünlerinin muayeneleri ve tip testleri, uluslararası standartlar, Avrupa standartları ve müşteriye özel şartlara göre yapılmaktadır.

WAGO yerleşkesinin en yeni binası “İletişim Merkezi”dir. 2016’da tamamlanan bu uluslararası müşteri ve eğitim merkezi, her ay dünyanın her tarafından birkaç yüz ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Etkinlik takviminde büyük satış toplantıları, kutlamalar ve sayısız müşteri etkinlikleri yer almaktadır.
Tesisin sofistike yerleşim planı, 400 katılımcıya kadar olan gruplar için sunum ve atölye çalışması sunar. Firmanın dışarıda oturma imkanı sağlayan modern restoranı bölgesel tatları öne çıkaran kapsamlı, sağlıklı yemekler sunmaktadır. Yaş atık bertaraf sisteminden biyolojik olarak parçalanabilir kahve fincanlarına kadar kaynakların verimli kullanımının üzerinde durulmaktadır.

Tüm bina, sürdürülebilirliğe vurgu yapan entegre bir konsept sunmaktadır: En son WAGO teknolojisi akıllı klima kontrolü, aydınlatma ve soğurma sağlamaktadır. Jeotermal sondalar ve ısı pompaları enerji verimliliği ve kaynakların korunmasını sağlamaktadır.

Wago Otomasyon Fiyat Listesi 2024

Wago Elektriksel Bağlantı Ürünleri Fiyat Listesi 2024