WAGO, Yüksek Güç için Kolla Hareket Ettirilmiş PCB Çoklu Bağlantı Sistemini Genişletiyor

WAGO, Yüksek Güç için Kolla Hareket Ettirilmiş PCB Çoklu Bağlantı Sistemini Genişletiyor

WAGO, yüksek güç uygulamaları için dünyanın ilk kolla çalışan PCB konektörü olan MCS MAXI 832 serisini, 66 A / 600 V’a kadar ve 4 AWG iletkene kadar tanıttı. MCS MAXI 832 serisi, şirketin kablodan karta ve kablolu takılabilir çözümlerini serinin yüksek güç ucunda genişletir.

Takılabilir Çok Bağlantı Sistemi ailesinin bir parçası olarak, kol çalışmalı aletsiz, Push-in Cage Clamp 832 serisi, boyutuna göre yüksek akım ve voltaj kapasitesine sahiptir. Bu dokunmatik konnektörler (takılmamış durumda bile) güvenli ve güvenilir takılabilir bağlantılar için çiftleşme bileşenleri arasında düşük çiftleşme kuvvetlerine ancak yüksek temas kuvvetlerine sahiptir. Ayrıca esnek kodlama özelliğine sahiptir ve konektör yüklendikten sonra bile kolay ve hızlı kodlama değişiklikleri için yapılır.

MCS MAXI 832 serisinin kol çalışması, güç elektroniği ara bağlantıları alanında WAGO’ya özeldir ve 18 ila 4 AWG tel boyutları için tamamen aletsiz, eldeki tek kablolama çözümünü sunar. MCS MAXI 832 Serisi, 2 ila 6 kutuplu varyantlarda kablolu ve kablolu konfigürasyonlara sahiptir ve Eylül 2018’de satışa sunulacaktır.

Wago, 66A / 600V’a kadar yüksek ve 4 AWG iletkeni kadar yüksek güçlü uygulamalar için kaldıraçla çalıştırılan bir P9*87, konektörü olan MCS MAXI 832 Serisini tanıttı. Aletsiz, Push-in CAGE CLAMP 832 Serisi, kolla çalıştırma ile boyutuna göre yüksek akım ve gerilim kapasitesine sahiptir. Dokunmaya karşı korumalı konektörler (eşleşmemiş durumda bile), güvenli, güvenilir takılabilir bağlantılar için düşük eşleşme kuvvetlerine ve eşleşen bileşenler arasında yüksek temas kuvvetlerine sahiptir. Aynı zamanda esnek kodlamaya sahiptir. MCS MAXI 832 Serisinin kol çalışması, 18 ila 4 AWG arası kablo boyutlarını barındırır. Ürün ayrıca 2 ila 6 kutuplu varyantlarda kablodan karta ve kablodan kabloya konfigürasyonlara sahiptir.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn