WAGO, Yüksek Güç için Kolla Hareket Ettirilmiş PCB Çoklu Bağlantı Sistemini Genişletiyor

WAGO, yüksek güç uygulamaları için dünyanın ilk kolla çalışan PCB konektörü olan MCS MAXI 832 serisini, 66 A / 600 V’a kadar ve 4 AWG iletkene kadar tanıttı. MCS MAXI 832 serisi, şirketin kablodan karta ve kablolu takılabilir çözümlerini serinin yüksek güç ucunda genişletir.

Takılabilir Çok Bağlantı Sistemi ailesinin bir parçası olarak, kol çalışmalı aletsiz, Push-in Cage Clamp 832 serisi, boyutuna göre yüksek akım ve voltaj kapasitesine sahiptir. Bu dokunmatik konnektörler (takılmamış durumda bile) güvenli ve güvenilir takılabilir bağlantılar için çiftleşme bileşenleri arasında düşük çiftleşme kuvvetlerine ancak yüksek temas kuvvetlerine sahiptir. Ayrıca esnek kodlama özelliğine sahiptir ve konektör yüklendikten sonra bile kolay ve hızlı kodlama değişiklikleri için yapılır.

MCS MAXI 832 serisinin kol çalışması, güç elektroniği ara bağlantıları alanında WAGO’ya özeldir ve 18 ila 4 AWG tel boyutları için tamamen aletsiz, eldeki tek kablolama çözümünü sunar. MCS MAXI 832 Serisi, 2 ila 6 kutuplu varyantlarda kablolu ve kablolu konfigürasyonlara sahiptir ve Eylül 2018’de satışa sunulacaktır.

Wago, 66A / 600V’a kadar yüksek ve 4 AWG iletkeni kadar yüksek güçlü uygulamalar için kaldıraçla çalıştırılan bir P9*87, konektörü olan MCS MAXI 832 Serisini tanıttı. Aletsiz, Push-in CAGE CLAMP 832 Serisi, kolla çalıştırma ile boyutuna göre yüksek akım ve gerilim kapasitesine sahiptir. Dokunmaya karşı korumalı konektörler (eşleşmemiş durumda bile), güvenli, güvenilir takılabilir bağlantılar için düşük eşleşme kuvvetlerine ve eşleşen bileşenler arasında yüksek temas kuvvetlerine sahiptir. Aynı zamanda esnek kodlamaya sahiptir. MCS MAXI 832 Serisinin kol çalışması, 18 ila 4 AWG arası kablo boyutlarını barındırır. Ürün ayrıca 2 ila 6 kutuplu varyantlarda kablodan karta ve kablodan kabloya konfigürasyonlara sahiptir.

 

www.maxelendustri.com
www.maxelendustri.com

Tüm soru ve görüşleriniz için info@maxelendustri.com adresinden veya +90 216 540 5432 sabit numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılarımızı Okudunuz mu ?

blank
FİNDER

Finder 7L Serisi Led Işıklar

Finder 7L Serisi LED ışıklar raflara veya metal dolaplara kolayca yerlenebilir ve özel iş gereksinimlerinize bağlı olarak hareket ettirilebilir. Finder 7L Serisi LED ışıklar, tipik olarak

İçerik Sayfası »
blank
Wago

Wago Ana Bayi

Maxel Endüstri 10 yıllık satış tecrübesiyle sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli wago kullanıcıları ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kuruluşundan itibaren elektrik malzeme satış konusunda

İçerik Sayfası »
Satın Alma Anlaşması
Kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.
Proje Fiyatları
Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır.
Sevkiyat
Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur.
Previous
Next

E-Bülten’e Kayıt Olun

Sürpriz Hediyeler Sizi Bekliyor…