Finder 7M SERİSİ – YENi AKILLI ENERJi SAYAÇLARI

Yeni 7M Serisi akıllı enerji sayaçları, NFC teknolojisine sahip akıllı telefonlar aracılığıyla okuma ve programlama yeteneği de dahil olmak üzere özellikler bakımından zengin, son derece gelişmiş ve yenilikçi bir tasarıma sahiptir. MID sertifikalı ve M-Bus ve Modbus RS485 bağlantı noktaları aracılığıyla ağ özelliğine sahip olan bu ürünler, çok çeşitli uygulamalar için uygundur.

 
7M Serisi Finder

Finder yeni 7M Serisi enerji sayaçlarını tanıttı. Kapasitif dokunmaya duyarlı tuşa ve arkadan aydınlatmalı LCD ekrana sahip yenilikçi bir tasarımla karakterize edilen cihazlar, ayrıca özel Finder Toolbox NFC uygulamasısayesinde NFC üzerinden programlanabilirlik .

7M enerji ölçer aralığı, tek fazlı sistemler için Tip 7M.24 ve üç fazlı ve tek fazlı sistemler için Tip 7M.38’den oluşur.

TIP 7M.24 ENERJI SAYAÇLARI

Bu Tip 7M.24 tek fazlı çift yönlü enerji sayaçları, entegre kurcalamaya dayanıklı güç ve kontrol terminali kalkanları, dokunmaya duyarlı navigasyon ve programlama anahtarı ve uzaktan monotoring ve enerji tüketiminin yönetimi için entegre bir iletişim arayüzü ile karakterize edilir.

blank
7M.24 Enerji finder

TIP 7M.24 - İLKE ÖZELLIKLERI VE UYGULAMALARI

Tip 7M.24 metre farklı versiyonlarda mevcuttur:

  • Tip 7M.24.8.230.0001, yalnızca kWh izleme ve S0 arabirimi için giriş seviyesi bir sürümdür.
  • Tip 7M.24.8.230.0010, MID sertifikalı ve S0 darbe çıkışına sahip çok fonksiyonlu bir cihazdır.
  • Tip 7M.24.8.230. 0110, “0010” sürümünün özelliklerine sahiptir, ancak ekranı ve okumaları özelleştirmek için NFC teknolojisi ile de donatılmıştır.
  • Tip 7M.24.8.230.0210, entegre Modbus RS485 arayüzüne sahip ve modbus parametrelerinin akıllı telefon üzerinden pratik programlanması için NFC teknolojisi ile donatılmış, MID sertifikalı çift yönlü çok fonksiyonlu bir akıllı sayaçtır.
  • Tip 7M.24.8.230.0310 NFC, entegre M-Bus arayüzüne sahip ve NFC teknolojisi ile donatılmış çift yönlü çok fonksiyonlu bir akıllı sayaçtır, MID sertifikalıdır

 

Bu sayaçlar, yerli, endüstriyel ve ofis enerji tüketimini izlemek, fotovoltaik sistemler ve kamp alanları için ideal bir çözümdür.

blank
7M.24 Enerji Sayaçları Finder

TIP 7M.38 ENERJI SAYAÇLARI

Bu Tip 7M.38 enerji sayaçları, üç fazlı 3 ve 4 telli sistemler ve tek fazlı sistemler için çift yönlü çok fonksiyonlu akıllı sayaçlardır. NFC teknolojisi ile donatılmış, kolay özelleştirme ve programlama sağlar. Ayrıca ölçümleri doğrudan akıllı telefonunuza indirmenize izin verir.

Bu ürünler arkadan aydınlatmalı matris ekrana ve çok işlevli dokunmaya duyarlı anahtara sahiptir. 80 A, 70 °C’de MID sertifikalıdırlar,çift tarifeye sahiptirler ve modele bağlı olarak çift S0 darbe çıkışı veya Modbus veya M-Bus iletişim arayüzü ile donatılmıştır.

 

EV ŞARJ KOLONLARI VE ÇOK DAHA FAZLASI IÇIN 3 FARKLI MODEL

Maksimum 80 A 70 °C’lik akım ve MID uyumluluğu ile bu enerji sayaçları elektrikli araç şarj istasyonları için ideal cihazdır.

 

Üç fazlı sistemler için 7M.38 enerji sayaçları
yelpazesi aşağıdaki türleri içerir: Uzaktan enerji izleme için çift darbeli S0 çıkışına sahip Tip 7M.38.8.400.0112 NFC ve IR iletişim arayüzü. Tip 7M.38.8.400.0212 NFC, entegre Modbus RS485 iletişim bağlantı noktası, S0 darbe çıkışı ve IR iletişim arayüzü ile. Tip 7M.38.8.400.0312 NFC,entegre M-Bus iletişim bağlantı noktası, S0 darbe çıkışı ve IR iletişim arayüzü ile.

Daha fazla bilgi için Type 7M.38 ürün sayfasını ziyaret edin.Tüm teknik özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için yeni Finder 7M Serisi enerji sayaçlarının belgelerini indirin.

www.maxelendustri.com
www.maxelendustri.com

Tüm soru ve görüşleriniz için info@maxelendustri.com adresinden veya +90 216 540 5432 sabit numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılarımızı Okudunuz mu ?

blank
FİNDER

Finder 7L Serisi Led Işıklar

Finder 7L Serisi LED ışıklar raflara veya metal dolaplara kolayca yerlenebilir ve özel iş gereksinimlerinize bağlı olarak hareket ettirilebilir. Finder 7L Serisi LED ışıklar, tipik olarak

İçerik Sayfası »
blank
Wago

Wago Ana Bayi

Maxel Endüstri 10 yıllık satış tecrübesiyle sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli wago kullanıcıları ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kuruluşundan itibaren elektrik malzeme satış konusunda

İçerik Sayfası »
Satın Alma Anlaşması
Kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.
Proje Fiyatları
Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır.
Sevkiyat
Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur.
Previous
Next

E-Bülten’e Kayıt Olun

Sürpriz Hediyeler Sizi Bekliyor…