Enda Sıcaklık Ölçüm Cihazı Nedir? (ET4420)

Otomasyon sistemlerinde kullanılan bir sıcaklık ölçme cihazıdır. Geniş led ekranı seçilebilen termokupl tipleri piyasada eş değer ürünlere fark atmaktadır. Firmamız aracılığı ile satışı gerçekleştirilen ENDA ürün içeriği hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Enda’nın Özellikleri Nelerdir?

Panot tipi bir kontrol cihazı olan ET4420 bağlantı sırasında elektrikten uzak tutulmalıdır. Üzerinde mutlak alarm, bağıl alarm ve band alarm bulunur. Birinci alarm çıkışı ve pıd soğutma çıkışı ile a1 role çıkar. İkinci alarm veya sıcaklık kontrol çıkışlarında c/a2 ye röle çıkar. Giriş çıkış ofset özelliği de bulunan ET4420 cihaz arıza durumlarında konum seçebilme özelliğine sahiptir.

Üç farklı özelliğe atanabilen dijital giriş ve F fonksiyon tuşları ile oldukça kullanışlıdır. Soft ve start özelliklerinin yanı sıra seçilebilen SSR kontrol çıkışı da içeren ürün satışı firmamız aracılığı ile tecrübe ve deneyim ortamında sunulmaktadır. Firmalara uygun ET4420 ürün satışı açısından kurulan müşteri destek birimlerinden doğru sıcaklık ölçüm cihazını seçebilirsiniz.

Sıkıştırılarak panoya yerleştirilme özelliği sayesinde oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. İşletmeler için vazgeçilmez olan enda sıcaklık ölçüm cihazlarının hangi modelinin uygun olduğu görüşü için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. kontrol biçimi tek set-değer ve alarm kontrolleri şeklinde yapılmaktadır. 12 bit dönüştürücüye sahiptir. Arıza durumlarında röle konumunu seçme özelliği sayesinde otomatik periyot devreye girer.

Enda Üzerinde Kullanılan Terimler Nelerdir?

  • Çalışma konumunda ve programlama konumlarında ölçme değeri ve parametre isim göstergesi geniş ekranda gösterilmektedir.
  • Çıkış durum göstergesi
  • Set değer göstergesi (çalışır haldeyken)
  • Kontrol set değer ayar girişi ve otomatik ayarlama
  • Program moduna giriş tuşu
  • Menü seçim tuşu
  • Parametre ayar konumu için geçiş tuşları terimleri enza üzerinde bulunan terimlerdin bir kısmıdır.

Enda Sıcaklık Ölçme Cihaz Fiyatları

Firmamız aracılığı ile satışa sunulan sıcaklık ölçme cihaz fiyatları boyut ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. İşletmeniz için gerekli olan seçimi yapmanın ardından fiyat teklifimiz tarafınıza iletilecektir. Kaliteli ve geniş kontrol yeteneklerine sahip enda sıcaklık ölçüm cihazı işletmeler için oldukça yararlıdır. Daha detaylı bilgi için firmamız deneyimli personelleri ile iletişime geçebilirsiniz.

www.maxelendustri.com
www.maxelendustri.com

Tüm soru ve görüşleriniz için info@maxelendustri.com adresinden veya +90 216 540 5432 sabit numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılarımızı Okudunuz mu ?

blank
FİNDER

Finder 7L Serisi Led Işıklar

Finder 7L Serisi LED ışıklar raflara veya metal dolaplara kolayca yerlenebilir ve özel iş gereksinimlerinize bağlı olarak hareket ettirilebilir. Finder 7L Serisi LED ışıklar, tipik olarak

İçerik Sayfası »
blank
Wago

Wago Ana Bayi

Maxel Endüstri 10 yıllık satış tecrübesiyle sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli wago kullanıcıları ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kuruluşundan itibaren elektrik malzeme satış konusunda

İçerik Sayfası »
Satın Alma Anlaşması
Kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.
Proje Fiyatları
Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır.
Sevkiyat
Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur.
Previous
Next

E-Bülten’e Kayıt Olun

Sürpriz Hediyeler Sizi Bekliyor…